Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
HNM
|

Alec Baldwin zastrzelił mu żonę. Mąż kobiety wydał oświadczenie

49
Podziel się:

W sobotę, w Albuquerque Civic Plaza, tłum ludzi przyszedł na czuwanie dla zmarłej operatorki, postrzelonej ze skutkiem śmiertelnym przez aktora Aleca Baldwina. Ponad 200 osób zebrało się, aby uczcić jej pamięć. Przeczytano także oświadczenie męża Halyny Hutchins, Matta.

Alec Baldwin zastrzelił mu żonę. Mąż kobiety wydał oświadczenie
Na planie filmu "Rust" uczczono śmierć zmarłej operatorki (Getty Images)

W sobotę w Albuquerque zebrały się tłumy. Wśród 200 osób, które żegnały zmarłą, postrzeloną na planie filmu "Rust" operatorkę, byli scenarzyści, projektanci, dekoratorzy, rekwizytorzy, aktorzy, reżyserzy i mieszkańcy Nowego Meksyku. Nie wiadomo, czy pośród nich znajdował się Alec Baldwin.

Czuwano w miejscu tragedii. Ludzie nie kryli łez. Wielu z przybyłych znało zmarłą, przyjaźniło się z nią i podziwiało jej talent, a także dobre serce.

Jak podaje Reuters, podczas czuwania prowadzący poinformował, że ma oświadczenie męża zmarłej Halyny Hutchins, Matta. Przeczytał je, a wtedy polały się łzy.

W trakcie czuwania jedna z osób krzyknęła: "To wstrząsnęło nami wszystkimi do głębi". Zapłakana Liz Pecos, szefowa IATSE Local 480, organizacji, która zrzesza pracowników teatru i planu filmowego, wypowiedziała te słowa, trzymając zapaloną świecę na tle nieba.

Zasługujemy na to, by iść do pracy pewni, że z niej wrócimy - dodała, podaje Los Angeles Times.

Przeczytano oświadczenie męża zmarłej Hutchins, postrzelonej przez aktora Aleca Baldwina

Prowadzący czuwanie przeczytał oświadczenie męża Hutchins, które chwyta za serce.

Halyna zainspirowała nas wszystkich swoją pasją i wizją, a jej spuścizna jest zbyt znacząca, by ująć ją w słowach - rozpoczął, podaje Reuters.

Zachęcił, aby każdy, kto chce coś zrobić dla Halyny, zapoznał się z jej twórczością. To pomoże zachować jej pamięć.

Proszę, poświęć trochę czasu, aby ją zapamiętać, a wszyscy będziemy dalej pracować razem, aby uczcić jej pamięć i naśladować jej determinację i kreatywność. Nasza strata jest ogromna - kontynuował. Na Twitterze także pojawiła się treść oświadczenia, jednak wraz ze zdjęciem Hutchins i jej syna.

Wciąż trwa śledztwo ws. śmierci operatorki. Nie wiadomo, kto lub jakie okoliczności są winne śmierci Halyny Hutchins.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(49)
Frida
3 miesiące temu
Coś mi pachnie tym,ze w sprawę wmieszany jest ktoś bliski
Proca
3 miesiące temu
Gdyby to stało się w Polsce wielu mężów by.podziekowalo i odetchnęlo z ulga
Czytelniczka
3 miesiące temu
Nie wierzę w przypadek. Nie na tym poziomie działania.
cała ja
3 miesiące temu
Ale to nie jest wina Baldwina. Ktos podal mu naladowana bron. Facet musi byc zalamany. Szkoda mi go.
Bollo
3 miesiące temu
...tłum ludzi przyszedł na czuwanie dla zmarłej operatorki... ...wypowiedziała te słowa, trzymając zapaloną świecę na tle nieba... ...Na Twitterze także pojawiła się treść oświadczenia, jednak wraz ze zdjęciem Hutchins i jej syna... Tragedia, smutek i żal, więc może by tak wyznaczyć do napisania tekstu kogoś choć jako-tako włądającego językiem polskim, a nie niedorozwiniętego stażystę, który nawet z translatora Google'a za bardzo nie potrafi korzystać?
antoni
3 miesiące temu
a ja w domu mam wiartówkę ale do nikogo nie celuje nawet do zwierząt chociaż wiem ze nie jest nabita bo znam przypadek jak na strzelnicy WAŁOWA ,,spr ' wzioł kbkakms i sobie celuje po dzewach a tu nagle wystrzał no okazało się ze żołnierz oddał jeden strzał mniej niż mial pociskow w magazynku a było to w 1981 roku
...
3 miesiące temu
jak to nie wiadomo co jest przyczyną? przyczyna to niedopatrzenie rekwizytorów i pozwolenie alecowi strzelać z niezabezpieczonej broni
Fanka
3 miesiące temu
Szkoda tych ludzi
meg
3 miesiące temu
szkoda mi tez Aleca, dl aniego to tez tragedia.
Tęczowy 🌈 Lu...
3 miesiące temu
Chyba nie przepadał za żona.Ale zapraszam ja i jego do siebie
CtM
3 miesiące temu
no i??? wszystkim smutno, WIELKA smuta! a są jakieś wnioski?
Michau
3 miesiące temu
Nie kumam... Pomijam stek bzdur na wp - nieudolne tłumaczenie i kopiowanie. Ale jak na planie mogą być prawdziwe naboje i nikt nad tym nie panuje? Rozumiem, że USA jest pozwolenie na broń i każdy może sobie postrzelać, ale przecież jakieś zasady są, przechowywanie, przenoszenie, używanie. No chyba nie wycelował w kamerę i nie strzelił?
Smerfik
3 miesiące temu
Dlaczego broń była załadowana prawdziwymi nabojami jeśli sceny do filmu miały przedstawiać celowanie w człowieka ?
Egon
3 miesiące temu
Tu broń jest trzeciorzędna w całym tym zdarzeniu. Reżyser i scenarzysta nie są w planie kadrowym, a więc oddanie strzałów w ich kierunku było zamierzone i świadome. Broń po morderstwie dołączyła do pozostałych dwóch sztuk i została zabrana przez rusznikarza (broń zabytkowa) pytanie dlaczego. A nie dlaczego. Dlaczego nie wykonano badań na substancje narkotyczne u strzelającego. Tu jest o wiele więcej pytań mimo że wszystko odbyło się przy światłach. To bardzo ciekawe morderstwo i uważam że świadome. To nie jest przypadek.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić