Aleksandra Żebrowska zamieściła wymowny komentarz. Zdradziła się?

18

Aleksandra i Michał Żebrowscy spodziewają się czwartego dziecka. Na razie para nie zdradziła płci oraz terminu porodu. Jednak wygląda na to, że żona aktora przypadkowo wyjawiła wszystko w komentarzu.

Aleksandra Żebrowska zamieściła wymowny komentarz. Zdradziła się?
Ola Żebrowska jest w 4 ciąży. (Instagram)

Aleksandra i Michał Żebrowscy są małżeństwem od 12 lat. Wspólnie doczekali się trzech synów - Franciszka, Henryka i Feliksa. Niedawno ogłosili, że wkrótce na świat przyjdzie czwarte dziecko.

Aleksandra Żebrowska o czwartej ciąży

Jak dotąd para nie zdradziła dokładnej daty porodu, ale w jednym z komentarzy, Aleksandra zasugerowała kiedy kolejna pociecha przyjdzie na świat.

Zofia Zborowska opublikowała na Instagramie wpis dotyczący karmienia. Wyjawiła, że planuje odstawić córkę od piersi, a przy okazji zapytała swoje fanki, jak to było w ich przypadku. Post skomentowała także Aleksandra Żebrowska i celebrytki chwilę porozmawiały.


Wiedziałam, że docenisz, zwłaszcza że ty karmisz bez przerwy już, co? Siódmy rok? - napisała Zborowska.

Aleksandra Żebrowska napisała, że teraz czeka ją kilkumiesięczna przerwa od karmienia. Ostatnio jej najmłodszy syn przespał całą noc bez budzenia się na karmienie, co napawa ją optymizmem.

Wszystko wskazuje na to, że będę miała pół roku przerwy - odpowiedziała żona Żebrowskiego.

Komentarz Aleksandry Żebrowskiej sugeruje termin porodu. Jeśli żona aktora będzie miała przerwę na pół roku to oznacza, że dziecko może przyjść na świat w na przełomie września i października.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Edyta Zając pierwszy raz o związku z Michałem Mikołajczakiem
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić