Ależ riposta! Przyłapany Allan Krupa zaskoczył dziennikarzy

12

W sierpniu głośno było o tym, że Allan Krupa wraz z mamą Edytą Górniak oddali się w ręce trenera personalnego Leszka Klimasa. O metamorfozie syna popularnej wokalistki mówiło się naprawdę sporo. Tymczasem przyłapano go z... bułką czosnkową i napojem energetycznym. Jak to wyjaśnił?

Ależ riposta! Przyłapany Allan Krupa zaskoczył dziennikarzy
Edyta Górniak z synem Allanem Krupą (AKPA)

Allan Krupa skrupulatnie przestrzegał diety rozpisanej przez trenera, a poza tym odwiedzał siłownię. Leszek Klimas był jak najbardziej zadowolony z jego postępowania. Informował nawet na Facebooku, że syn Edyty Górniak pozbył się 15 kilogramów w trzy miesiące!

Najwidoczniej Krupa już nieco zmęczył się restrykcyjnym jadłospisem. Ostatnio dziennikarze "Faktu" przyłapali syna Edyty Górniak, gdy wychodził z marketu. W ręku trzymał bagietkę czosnkową, która jest uznawana za niezdrowy przysmak. Poza tym miał ze sobą dwa napoje energetyczne i... odpalonego papierosa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Justyna Gradek planuje przeprowadzkę do USA

Dlaczego Allan Krupa sięgnął po niezdrową żywność?

Dziennikarze postanowili zweryfikować, dlaczego Allan Krupa postanowił sięgnąć po niezdrowe napoje i przekąskę. Takiej reakcji syna Edyty Górniak nie spodziewał się chyba nikt.

Śpieszę z wytłumaczeniem. Od jakiegoś czasu przyjąłem nową taktykę żywieniową, która opiera się na jedzeniu jedynie niezdrowych rzeczy - powiedział "Faktowi".

Na tym jednak nie skończył. - Amerykańscy specjaliści żywieniowi, współpracujący również ze światowymi artystami, poprzez serię specjalistycznych badań ocenili moją urodę i poziom piękna tak wysoko, że zostało mi zalecone natychmiastowe przytycie - dodał.

Cel to zmniejszenie zainteresowania moją osobą płci żeńskiej, by nie ingerowało to w żaden sposób w związek z moją ukochaną. Pozdrawiam serdecznie - podsumował Allan Krupa.

Trzeba przyznać, że syn Edyty Górniak ma spory dystans do siebie. Gadane natomiast z pewnością odziedziczył po popularnej mamie, która niejednokrotnie bardzo sprawnie wygłaszała opinie na różne tematy.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić