Ależ się otworzył. Hubert Urbański wprost o zarobkach

9

Hubert Urbański na biedę na pewno narzekać nie może. Prezenter telewizyjny uzyskuje niemałe wynagrodzenie. O zarobkach mówił w trakcie wywiadu dla "Super Expressu". Celebryta przytoczył konkretne kwoty.

Ależ się otworzył. Hubert Urbański wprost o zarobkach
Hubert Urbański (AKPA, AKPA, Niemiec)

Huberta Urbańskiego kojarzy chyba każdy. Należy on do grona najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych w naszym kraju. Ogromną rozpoznawalność zyskał za sprawą programu "Milionerzy". Z przerwami prowadzi go od 1999 roku.

W trakcie rozmowy z "Super Expressem" Urbański nie ukrywał, że jest milionerem. - Mogę tak o sobie powiedzieć. Oczywiście, że tak. Mam to szczęście, że dobrze zarabiałem, że zarobiłem dużo pieniędzy w życiu i mam nadzieję, że nie powiedziałem ostatniego słowa jeszcze - podkreślił celebryta.

Tyle zarabia Hubert Urbański

"SE" twierdzi, że za jeden sezon "Milionerów" Urbański otrzymuje 250 tysięcy złotych. Jeden odcinek oznacza wpływy na poziomie od 4,3 do 5,5 tys. Nie są to jednak jedyne źródła dochodu prezentera. Zarabia on również jako konferansjer.

To są np. podsumowania roku, rozpoczęcia, wręczania nagród itd. Po pandemii nie podniosłem swoich stawek i wydaje mi się, że dobrze zrobiłem, bo ja mam dobrą stawkę od wielu lat i się jej trzymam i to procentuje. Dużo pracuję i mam dużo propozycji pracy. Zgadza się, poprowadzenie eventu waha się od 15 do 20 tys. złotych. Rzeczywiście, jeżeli to przeliczyć na roboczogodziny, to są to szokujące stawki. To jest przywilej użyczenia wizerunku - wyjaśnił Urbański.

Hubert Urbański pochodzi z Warszawy. Urodził się w 1996 roku. Co ciekawe, jego matka była pochodzenia bułgarskiego. Na drugie imię otrzymał Kirił - odziedziczył je po dziadku.

Urbański po zakończeniu szkoły średniej rozpoczął studia z indologii na Wydziale Orientalistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Po roku postanowił jednak przenieść się na PWST na aktorstwo. Tam również nie zadomowił się na dłuższy czas - w 1994 roku zrezygnował z tych studiów. Następnie poświęcił się życiu zawodowemu. Zaczęło się od dziennikarstwa w Radiu Zet. Potem pracował dla takich rozgłośni jak choćby Radio Kolor, TOK FM czy RMF FM.

Zobacz także: Kaczyński o płaceniu gotówką. Jest komentarz ministra PiS
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić