Allan Krupa odpowiada ojcu. Syn Górniak bezlitosny. "Żałosna próba"

53

Allan Krupa to syn Edyty Górniak i Dariusza Krupy. Para rozwiodła się, gdy Allan miał sześć lat. Przez całe życie Krupa miał nie utrzymywać kontaktu z synem, aż do teraz. Oto odpowiedź 18-letniego syna Górniak na medialne zaczepki ojca. Padły mocne słowa.

Allan Krupa odpowiada ojcu. Syn Górniak bezlitosny. "Żałosna próba"
Allan Krupa odpowiedział ojcu. Syn Edyty Górniak nie ma litości. "Żałosna próba". Na zdjęciu Allan Krupa i Edyta Górniak, luty 2023 (AKPA, AKPA)

Allan Krupa był świadkiem medialnego rozwodu rodziców, co nie było łatwym doświadczeniem. Ucierpiała zwłaszcza jego relacja z ojcem.

Kilka lat później Dariusz Krupa spowodował wypadek samochodowy, w którym zginęła 63-letnia kobieta. Mężczyzna prowadził auto pod wpływem narkotyków. Trafił do więzienia, a jego kontakt z Allanem miał urwać się na dobre.

Teraz Dariusz Krupa udzielił wywiadu, w którym oznajmił, że chce naprawić relacje z Allanem. Przyznał, że to bardzo trudny temat, ale będzie czekał, aż syn zechce z nim porozmawiać. Syn Edyty Górniak odpowiedział ojcu w mocnych słowach. Wyznał, że się go wstydzi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Allan Krupa skromnie o wsparciu Edyty Górniak w karierze

Allan Krupa odpowiedział ojcu. Syn Edyty Górniak nie ma litości. "Żałosna próba"

Allan Krupa udzielił wywiadu "Super Expressowi", w którym odpowiedział ojcu na medialne zaczepki. Jego zdaniem nie jest to próba kontaktu, "tylko jakaś żałosna próba poprawienia swojego wizerunku".

Jak dodał Allan, 47-latek "bardzo dobrze wie, na jakich warunkach możemy w ogóle pomyśleć o rozmowie". O wszystkim napisał mu na Instagramie rok temu. To właśnie wtedy mieli rozmawiać ostatni raz. Chłopak dodał, że obecnie kontakt z ojcem nie byłby utrudniony, jednak zwyczajnie go nie potrzebuje.

Nie chcę mieć nic wspólnego z tym człowiekiem, bo się go masakrycznie wstydzę i postawiłem mu warunki naszego ewentualnego kontaktu, których po dziś dzień nie spełnił w najmniejszym stopniu - wyznaje Allan.

Obecnie Allan Krupa stawia pierwsze kroki w show-biznesie jako raper Enso. Pracuje nad pierwszą płytą. Wydał już trzy single: "Lambada", "Dżentelmen", "WOW". Jego ojciec Dariusz Krupa również układa sobie życie. Ma nową partnerkę i córkę.

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić