Droppa| 

"Anielica". Gwiazda TVP rozpaliła internautów do czerwoności

62

Prezenterka Telewizji Polskiej opublikowała w mediach społecznościowych odważne zdjęcie. Fani nie kryją zachwytu nad jej urodą.

"Anielica". Gwiazda TVP rozpaliła internautów do czerwoności
Izabella Krzan pozuje w samym futrze (fot. AKPA)

Izabella Krzan przez ostatnie lata zdążyła zbudować dla siebie mocną pozycję w szeregach Telewizji Polskiej. Młoda piękność dołączyła do całego zastępu "Missek", którym ekipa na Woronicza postanowiła dać szansę przed kamerami.

Jak widać, ryzyko opłaciło się, bowiem dziś dwudziestoparolatka może się już poszczycić udziałem w takich programach jak "Czar Par", "Koło Fortuny" czy nawet "Pytanie na Śniadanie".

Izabella nadal nie zapomina jednak o tym, jak zaczynała w mediach. Chcąc wciąż spełniać się w roli modelki, dziewczyna regularnie wrzuca na Instagrama efekty modowych sesji. To samo zrobiła w ostatni poniedziałek, gdy naszym oczom ukazało się zdjęcie prezenterki w białym futerku. Przy okazji dopieszczania swoich obserwatorów Iza poinformowała o zbliżającym się ochłodzeniu.

Od jutra przymrozek do -8 st. C

Fani wprost nie byli wprost w stanie ukryć podziwu. Ich uwagę przyciągnęło nie tylko ciekawe ubranie, ale też i niebanalna uroda gwiazdki TVP.

Uwielbiam twoje futerko
Izabella rakieta, i to megatonowa
Prawdziwa anielica

Takim oto sposobem Izabelli Krzan udało się uzbierać na Instagramie niemal 260 tysięcy obserwujących.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić