Anna Dereszowska wyjeżdża z Warszawy! Chce kompletnie zmienić swój świat

6

Anna Dereszowska postanowiła zainicjować nowy etap w swoim życiu. Aktorka wyjeżdża razem z bliskimi z Warszawy! Gdzie teraz będą mieszkać?

Anna Dereszowska wyjeżdża z Warszawy! Chce kompletnie zmienić swój świat
Na zdjęciu: Anna Dereszowska (akpa)

Anna Dereszowska jest bardzo energiczną osobą. Aktorka ma też sporo na głowie. Obowiązków nie brakuje. Jak każdy inny człowiek, czasami chciałaby trochę odpocząć.

Właśnie dlatego postanowiła opuścić Warszawę. Dereszowska razem ze swoim ukochanym Danielem Duniakiem już od jakiegoś czasu buduje dom na Mazurach.

Mój chłopak i nasz nowy świat. Budujemy się. Daleko od miasta. Daleko od dotychczasowej rzeczywistości. Z perspektywą na kompletną zmianę naszego świata, stylu życia i pracy. Dużo o tym myśleliśmy i wciąż myślimy, ale jeśli nie zaryzykujemy, nie sprawdzimy, nigdy się nie dowiemy... @danieldujak śmieje się, że czujemy niepokój, jeśli przez dłużej niż pół roku nie kręci się u nas betoniarka. No wiec właśnie się rozkręciła! I tym razem pokręci się przy tej okazji nie tylko betoniarka! Trzymajcie za nas kciuki - pisała na Instagramie pod zdjęciem na tle inwestycji.

Dereszowska potrzebuje wyciszenia

O przeprowadzce Anny Dereszowskiej w rozmowie z "Super Expressem" opowiada osoba z jej otoczenia. Przyznała, że aktorka jest żywiołową kobietą, ale jednocześnie zaznaczyła, że "taka torpeda potrzebuje też wyciszenia".

Dzieci i ukochany są dla niej najważniejsi i to czas z nimi nakręca ją do działania. Nie musi już zabiegać o role. Praca sama ją znajduje. Ma stabilne miejsce w branży filmowej. Zapragnęła też stabilizacji w życiu. Od dawna jeździ na Mazury, gdzie ładuje baterie. Pokochała inne życie niż to, które prowadzi w stolicy i nic dziwnego, że chce tam się osiedlić. To przecież nie koniec świata. Stamtąd też może spokojnie dojeżdżać na plany - dodała osoba bliska Dereszowskiej, cytowana przez "SE".
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić