Asia ze "Ślubu..." usłyszała diagnozę. "Życie stanęło w miejscu"

3

Joanna Lazar wzięła udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" i dzięki telewizyjnemu eksperymentowi stała się w Polsce osobą rozpoznawalną. Swoje losy opisuje na Instagramie, gdzie właśnie podzieliła się z obserwatorami wstrząsającą wiadomością. Usłyszała niepokojącą diagnozę, Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest chora. - Nasze życie po usłyszeniu mojej diagnozy stanęło w miejscu - czytamy.

Asia ze "Ślubu..." usłyszała diagnozę. "Życie stanęło w miejscu"
Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" usłyszała diagnozę. "Życie stanęło w miejscu" (Instagram, @asia_lazar33)

Joanna Lazar zachorowała. Pokazała w sieci zdjęcie ze szpitala. W poruszającym wpisie poinformowała fanów, że z jej zdrowiem nie jest najlepiej. Diagnoza, którą postawili lekarze załamała uczestniczkę 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Stresu dodaje również fakt, że na początku 2022 roku została mamą.

Tęsknota, stres, brak powietrza… Wszystko idealnie zaplanowane na pierwsze półrocze powrót do pracy, wyjazdy, spotkania towarzyskie, a jedna wizyta u specjalisty burzy harmonię życia - wyznała Joanna Lazar w najnowszym wpisie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN. Największe porażki programu

Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" usłyszała diagnozę. "Życie stanęło w miejscu"

Co dolega Asi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Uczestniczka show TVN-u nie wyznała zmartwionym fanom o co dokładnie chodzi. Nie podała również przyczyny choroby ani dziedziny medycyny, której dotyczy problem. Podzieliła się jednak wieloma obawami i stresem związanym z poważną chorobą.

Nasze życie po usłyszeniu mojej diagnozy stanęło w miejscu. Może los chciał, abym się na jakiś czas zatrzymała? Załamanie, płacz i nieprzespane noce nie pomagają mi dojść do pełni sił, ale nie poddaje się - pisze Asia.

Kobieta dodaje, że najgorsze są noce. Wtedy "zapada cisza, a w głowie miliony myśli". Zastanawia się nawet czy zachorowała za karę. Zapytała fanów, co o tym sądzą i dodała: - Z każdym dniem jestem bliższa powrotu do domu… - czytamy.

Internauci życzą jej powrotu do zdrowia i wspierają w trudnych momentach. Okazuje się, że wiele kobiet również przechodzi przez trudny czas i doskonale rozumieją rozterki Asi. Życzą jej wszystkiego dobrego i mnóstwo siły. Podobnie inni uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia", a nawet sam Piotr Mosak, ekspert z programu.

Gdyby świat karał to nie byłoby tyle zła. To nie kara tylko tak po prostu się stało. Nie ma co rozkminiać tylko brać się do roboty. A kiedy będzie brak sił mieć kogoś kto będzie obok, na kogo zawsze możesz liczyć aby po chwili słabości znów stawić czoła. Pamiętaj, że działania i załamania zawsze idą w parze i jest to normalne. Trzymaj się - napisał psycholog.
Siły kochana czekamy na ciebie - dodaje Agnieszka Łyczakowska, inna uczestniczka show.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić