Grała córkę "BrzydUli". Jak wygląda i co teraz robi Maria Włodkowska?

2

Maria Włodkowska to aktorka, która w tym roku skończy dopiero 12 lat! Mimo tak młodego wieku, już jest wielką gwiazdą, która ma na koncie udział w kilku głośnych produkcjach serialowych i filmowych. Największą rozpoznawalność przyniosła jej jednak rola córki tytułowej bohaterki serialu TVN "BrzydUla". Od czasu emisji ostatniego odcinka Maria Włodkowska nieco się zmieniła. Jak wygląda i co robi obecnie?

Grała córkę "BrzydUli". Jak wygląda i co teraz robi Maria Włodkowska?
Grała córkę "BrzydUli". Jak wygląda i co teraz robi Maria Włodkowska? (Instagram, Maria Włodkowska)

Maria Włodkowska urodziła się w 2011 roku. Młoda aktorka we wrześniu skończy 12 lat. Nastolatka, choć nie skończyła jeszcze szkoły podstawowej, już jest rozpoznawalna, a świat filmu stoi przed nią otworem! Wszystko za sprawą kilku głośnych produkcji, w których wystąpiła, znanych w całej Polsce.

12-letnia gwiazda zadebiutowała w miniserialu "Zakręcone" z 2016 roku. Zagrała tam małą rolę córki pewnego mężczyzny zagubionego w podziemnym parkingu centrum handlowego. Dwa lata później wystąpiła w filmie "Nie taki znowu Święty Mikołaj", a następnie zagrała Gosię w "Żmijowisku" oraz dziecko policjanta Rybaka w "Psach 3". Od 2020 roku występowała jako Julka Dobrzańska, córka Uli i Marka w serialau "BrzydUla 2". To właśnie ta rola przyniosła jej ogromną rozpoznawalność!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Julia Kamińska: "Bycie sobą dla aktorki bywa ryzykowne"

Grała córkę "BrzydUli". Jak wygląda i co teraz robi Maria Włodkowska?

Maria Włodkowska z "BrzydUli" prowadzi swój profil na Instagramie. Początkowo publikowała tam zdjęcia z obsadą serialu TVN, a obecnie od czasu do czasu prezentuje widzom swoją codzienność. Na jej profilu nie brakuje też zdjęć z obecnej pracy 12-latki. Co robi i jak dziś wygląda serialowa córka "BrzydUli"?

Dziewczynka kojarzona była z krótkimi włosami i wyrazistymi okularami. Tak wyglądała w serialu. W rzeczywistości również nosi okulary. Nie są one jednak czerwone, a jej styl jest nieco bardziej stonowany niż na ekranie telewizorów. Zdaniem internautów, przez ponad dwa lata, Marysia nie tylko urosła, ale też "spoważniała". Aktualne zdjęcia można zobaczyć na dole artykułu. Poniżej fotografia sprzed kilku lat.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Czym obecnie zajmuje się Marysia Włodkowska? Nastoletnia gwiazda nie zrezygnowała z aktorstwa. Tym razem przeniosła się jednak do internetu, gdzie występuje na kanale YouTube "Waksy". Wciela się w różne role i odtwarza scenki rodzajowe, np. rozmowę 11-latki z mamą na temat mediów społecznościowych lub świąt.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić