Marcin Lewicki| 
aktualizacja 

Auto Lindy. Podaliśmy się za klienta. Zadzwoniliśmy pod numer z ogłoszenia

360

Bogusław Linda postanowił sprzedać swojego Land Rovera. Za pojazd chce prawie 160 tysięcy złotych. Sprawdziliśmy, czy cenę można negocjować i czy istnieje realna szansa spotkania aktora podczas zakupu. "Nie mogę tego wykluczyć" - mówi w rozmowie z o2.pl agentka Bogusława Lindy.

Auto Lindy. Podaliśmy się za klienta. Zadzwoniliśmy pod numer z ogłoszenia
Bogusław Linda sprzedaje swój samochód. Czy cenę można negocjować? (AKPA)

Po kilku latach Bogusław Linda postanowił zmienić samochód. Jeden z najpopularniejszych polskich aktorów używał dotychczas Land Rovera Range Rover Evoque w wersji 2.0Si4 Autobiography.

Linda ogłosił "rozstanie" z autem na Facebooku. Wstawił ogłoszenie sprzedaży samochodu i dodał, że pojazd ma "najlepsze możliwe wyposażenie".

Pojazd gwiazdora został wyprodukowany w 2018 roku. Pochodzi z polskiego salonu, a Linda to jego pierwszy właściciel. Auto przejechało dotychczas 78 500 kilometrów, a więc niewiele.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Linda ze szklanką wody rozdaje autografy

Samochód przyspiesza do "setki" w niewiele ponad 5 sekund. Pod maską pracuje benzynowy silnik o pojemności 2 litrów, generujący 290KM mocy. Pojazd ma automatyczną skrzynię biegów.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Dlaczego Bogusław Linda sprzedaje auto? "To sprawa prywatna"

Postanowiliśmy dowiedzieć się więcej o ofercie sprzedaży samochodu Bogusława Lindy. Zadzwoniliśmy pod numer z ogłoszenia, spytaliśmy też agentkę aktora o szczegóły i powód pozbycia się pojazdu.

Powód sprzedaży? To prywatne sprawy. Po jakimś czasie samochód się zmienia. Nie ma w tym żadnej historii. Nie wiem na ten moment, jakim zainteresowaniem cieszy się ogłoszenie, bo sprzedażą zajmuje się określona firma - przekazała nam agentka gwiazdora.

Czy kupujący będzie mógł spotkać Bogusława Lindę? Nie jest to wykluczone.

Być może będzie na to szansa. Wszystko zależy od czasu wolnego i chęci obu stron - dodaje w rozmowie z o2.pl

Podając się za zainteresowanego klienta, skontaktowaliśmy się z przedstawicielami komisu, który sprzedaje pojazd Bogusława Lindy. Ze słów sprzedawcy wynika, że auto jest naprawdę w bardzo dobrym stanie.

Ma książkę serwisową i pewną historię. Jest w pełni przygotowany do drogi. Land Rover jest w bardzo dobrym stanie technicznym i blacharskim. Pochodzi od pierwszego właściciela - informuje nas pracownik odpowiadający za sprzedaż pojazdu.

Udało nam się ustalić, że od czasu opublikowania ogłoszenia na Facebooku, "zainteresowanie zakupem samochodu jest ogromne". Telefony pochodzą od osób, które naprawdę chcą kupić auto, a nie fanek Bogusława Lindy.

Co ciekawe, cenę auta będzie można jeszcze delikatnie negocjować. Jak dużo? To zależy od umiejętności kupującego. Sprzedawca nie chciał zdradzić konkretnej kwoty. Zainteresowani mogą obejrzeć samochód w Warszawie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić