Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
EKO
|

Co się stało z Beatą Fido? Tak dziś wygląda gwiazda filmu "Smoleńsk"

58
Podziel się

Mimo że od lat grała w głośnych polskich filmach i serialach, to dopiero kontrowersyjny "Smoleńsk" przyniósł jej rozgłos i popularność. Jeszcze przed premierą Beata Fido znalazła się na ustach całego kraju. Czym zajmuje się i jak wygląda obecnie? Nie porzuciła aktorstwa.

Co się stało z Beatą Fido? Tak dziś wygląda gwiazda filmu "Smoleńsk"
Beata Fido zagrała główną rolę w filmie "Smoleńsk". To był jej pierwszy tak głośny występ aktorski (Materiały prasowe)

Reżyserii filmu "Smoleńsk" podjął się Antoni Krauze. Beata Fido zagrała postać Niny, reporterki fikcyjnej stacji TV-M-SAT. Bohaterka, w jaką się wcieliła, prowadzi dziennikarskie śledztwo, w konsekwencji którego zaczyna kwestionować oficjalne ustalenia odnośnie przyczyn katastrofy Tu-154.

Film "Smoleńsk". Beata Fido dzisiaj unika rozgłosu

Kontrowersje, jakie pojawiły się przy okazji premiery filmy "Smoleńsk", dotyczyły nie tylko produkcji, lecz także samej Beaty Fido. Wynikały one m.in. ze związku aktorki z Janem Marią Tomaszewskim, bliskim kuzynem Jarosława Kaczyńskiego.

Według ustaleń TVP para poznała się w budynku Telewizji Polskiej – oboje mieli za sobą przejścia w innych związkach. Zanim Beata Fido wystąpiła w filmie Krauzego, pojawiła się m.in. w takich tytułach jak "Karol – człowiek, który został papieżem" czy "Popiełuszko – wolność jest w nas". W obu produkcjach wcieliła się w rolę siostry zakonnej.

Zobacz także: Zobacz też: Ewa Kopacz: "Nie wybieram się na film „Smoleńsk”. Nie chcę tego odświeżać"

Uwadze – i krytyce – opinii publicznej nie uszło również drugie zajęcie Beaty Fido. Łączyła ona bowiem aktorstwo z pracą asystentki europosła Karola Karskiego, bliskiego współpracownika Jarosława Kaczyńskiego. Gdy ta informacja wyszła na jaw, dała początek wielu niepotwierdzonym spekulacjom odnośnie okoliczności zatrudnienia Fido. Sam Karski wspierał asystentkę w karierze artystycznej i otwarcie mówił, że jest dumny z jej występu w filmie "Smoleńsk".

Pani Beata doradza mi w sprawach wizerunkowych, dba też o moje kontakty ze środowiskiem artystycznym. Jestem dumny, że zagrała w "Smoleńsku". Była doskonała – przyznał Karol Karski w rozmowie z magazynem "Newsweek".

Mimo ciepłych słów Karola Karskiego pod adresem Beaty Fido, inni widzowie nie byli równie łaskawi. Aktorka została nawet nominowana do antynagrody Węże za "najgorszą rolę żeńską", którą ostatecznie wygrała, pokonując takie rywalki jak m.in. Joanna Liszowska ("Kobiety bez wstydu") czy Marta Żmuda-Trzebiatowska ("Gejsza").

Obecnie o Beacie Fido słychać głównie w kontekście ról, jakie odgrywa w popularnych serialach. Regularnie pojawia się w produkcjach "Leśniczówka", "Archiwista" czy "Blondynka". Mimo że od premiery filmu "Smoleńsk" minęło już niespełna pięć lat, widzowie nie dostrzegają, aby upływający czas miał wielki wpływ na wygląd aktorki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(58)
Piotr
9 miesięcy temu
Panie sponsorują, super sprawa :) One nawet za to płacą :) dd3.pl Sami zobaczcie
Zniesmaczony
9 miesięcy temu
Rola odtwarzana przez panią Beatę w "Smoleńsku", może stanowić jej najbardziej wiarygodne passe-partout aktorskie. Smutne to.
Xsenon12
9 miesięcy temu
Wspaniale że powstał ten film
Lucy
9 miesięcy temu
jak grała w takim propagandowym filmie to dla mnie się nie liczy...
qwerty
9 miesięcy temu
Artykuł napisany w taki sposób i tylko po to żeby zamaskować hejt na tej osobie
Okoń z rzeki
9 miesięcy temu
Mniejszy obciach byłoby zagrać w pornolu niż w Smoleńsku.
sklejka
9 miesięcy temu
Jedna z najbardziej "drewnianych" polskich aktorek. >nie porzuciła aktorstwa< - a szkoda.
Gość
9 miesięcy temu
Ale o co właściwie chodzi w tym artykule o grę czy wygląd?Poziom artykułu raczej z magla.
Ktos
9 miesięcy temu
A cóż to za pytanie,co sìe stało?A co się miało stać,ona przecież nie leciała tym samolotem,żyje i gra dalej w serialikach zazwyczaj tvpis
Cla
9 miesięcy temu
Nie ma jak gwiazdy z PRL szczepione bez kolejki z milionowym i dotacjami
poko
9 miesięcy temu
Komuna do Chin!
Marika
9 miesięcy temu
Trzeba wiedzieć jak się ustawić. Aktorka z niej żadna.
Poszła w pis-...
9 miesięcy temu
Co wy z tymi gwiazdami w reżimówce ? Takiego paszczura to jeszcze świat nie widział, nie można pozyskać urody i umiejętności aktorskich poprzez partyjną nominację .
Wojtek
9 miesięcy temu
Wstyd grać w czymś takim. Wstyd.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić