Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
SSŃ
|

Beata Kozidrak usłyszała wyrok. Prokuratura: jest zbyt łagodny

139
Podziel się:

Znana wokalistka Beata Kozidrak została uznana za winną prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości. Prokuratura uważa, że kara wymierzona przez sąd jest zbyt łagodna i zapowiada wniesienie sprzeciwu od wyroku.

Beata Kozidrak usłyszała wyrok. Prokuratura: jest zbyt łagodny
Beata Kozidrak usłyszała wyrok (AKPA)

Popularna piosenkarka Beata Kozidrak na początku września została zatrzymana przez policję za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że celebrytka w wydychanym powietrzu miała dwa promile alkoholu.

Funkcjonariusze odebrali wówczas 61-latce prawo jazdy. Niedługo później Kozidrak usłyszała zarzuty prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości. W połowie października Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów skierowała do sądu akt oskarżenia. Kozidrak przyznała się do popełnienia zarzucanego jej czynu i odmówiła składania wyjaśnień.

Zapadł wyrok w sprawie Beaty Kozidrak

Jak dowiedziało się TVP Info, 29 października Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa wydał wyrok nakazowy w sprawie wokalistki. Beata Kozidrak na podstawie zebranych dowodów została uznana za winną prowadzenia samochodu po alkoholu. Sąd uznał, że "okoliczności czynu i wina oskarżonej nie budzą wątpliwości".

Sąd skazał Beatę Kozidrak na sześć miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej pracy na cele społeczne (20 godzin miesięcznie). Dodatkowo gwiazda otrzymała zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na pięć lat, oraz została zobowiązana do zapłacenia 10 tys. zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

Prokuratura poinformowała, że zamierza złożyć sprzeciw do wydanego wyroku. Według oskarżyciela publicznego orzeczona kara jest niewspółmierna do okoliczności popełnienia czynu, w tym stanu nietrzeźwości oraz stopnia zagrożenia bezpieczeństwa, które spowodowała oskarżona - podaje TVP Info.

Zobacz także: Patryk Vega o listopadowych marszach: "Za rządu PiS-u są mniej brutalne"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(139)
Najsztub
9 miesięcy temu
Dajcie już Beacie spokój.
historia /
9 miesięcy temu
.. takie historie to u nas nie nowość / ale zachowała twarz przepraszając tych co jej nie lubią jak i swoich fanów / na tym polega wielkość .. wielu tu pisze szczęściarzy nie złapanych
smakosz
9 miesięcy temu
😂🤣 Jeżdżę dalej po kielichu jak będę musiał,i mam to w D, jak mnie złapią to za za przykład łagodnego traktowania adwokatowi podsunę Beatę K. ciau 😂😂😂
krys
9 miesięcy temu
Tak ten pseudo prokuratorzyna jaką by dał karę zwykłemu człowiekowi ? pewno dużo niższą ale tu węszy kasę, i to ma być uczciwy człowiek który nie chce kar według przewinienia i równości ?
krys
9 miesięcy temu
Tak ten pseudo prokuratorzyna jaką by dał karę zwykłemu człowiekowi ? pewno dużo niższą ale tu węszy kasę, i to ma być uczciwy człowiek który nie chce kar według przewinienia i równości ?
bolo
9 miesięcy temu
kara jest wystarczająca , przecież kolizji nie było i nikt nie ucierpiał
Josi
9 miesięcy temu
Co wy chcecie od niej, babka tyłek zmoczyła całkowicie bo, wyrok ma, odpracować musi zbierając pety z ulicy przez 20 godzin w miesiącu, prawo jazdy przez parę lat nie ma a może i do końca życia nie dostanie bo musi zdawać egzamin, zdrowie też już nie będzie takie jak dzisiaj wiec papier od lekarza może też pozbawić ją prawka. Pozostaje jej poznanie jakiegoś fagasa do wożenia podstarzałej artystki.
Bodzio
9 miesięcy temu
Gdyby była jak Durczok i wielu innych łajza związanych z PO nic by się jej nie stało! Przypomnę słowa Sławka tana z PO!
Jan
9 miesięcy temu
Powinna siedzieć jak każdy Obywatel przekraczający Prawo . Ale taka jest Polska i Prawo . Jedno Prawo dla Bogatych a drugie dla Biednych .
safa
9 miesięcy temu
Kobiecie się trafiło popełniła błąd ,została ukarana . Można już wybaczyć i przestańcie z nienawiścią .
Mateo
9 miesięcy temu
TO jest śmieszne , chyba ten sąd jaja sobie robi ????????????????????????????????????????????
przeprosiła
9 miesięcy temu
/ dla nie też to nie komedia ..
etyk
9 miesięcy temu
Ja bym jadących po alkoholu nie zamykał w więzieniu. Powinna być wysoka kara finansowa np. 1000000 PLN (milion). Jeśli nie stać na zapłatę od razu, to komornik co miesiąc zajmuje 1/4 pensji. Tylko srogie kary finansowe zniechęcą do jazdy po alkoholu, nic więcej.
Kliner
9 miesięcy temu
Ciekawe jaki byłby wyrok gdyby delikwent nazywał się Kozik tak dla draki....??
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić