Bosacka podała cenę truskawek. Internauci nie mieli litości

63

Katarzyna Bosacka to nie tylko gwiazda telewizji. Jest też bardzo aktywna w sieci. Sprawdza się tam w roli specjalistki od zdrowego żywienia, często analizuje składy produktów i sprawdza ich ceny. Tym razem Katarzyna Bosacka wzięła się za truskawki. Internauci nie mieli litości!

Bosacka podała cenę truskawek. Internauci nie mieli litości
Bosacka podała cenę truskawek. Wylał się jad (AKPA, AKPA)

Ceny warzyw i owoców spędzają ostatnio Polakom sen z powiek. Wielką kontrowersję wzbudziły czereśnie, których cena na targu miała wynieść 260 zł/kg. Od tamtej pory internauci bacznie zwracają uwagę na cenniki na lokalnych straganach.

Robi to także Katarzyna Bosacka, która wybrała się na targ. Przy okazji prowadząca program "Wiem co jem i wiem, co kupuję" zrobiła zdjęcia cen truskawek i bobu. "U mnie dziś na straganie truskawki za 12 zł za 1 kg, w sklepie spożywczym 13,49 zł/1kg" - wyznała gwiazda.

Bób w sklepie kosztował 26,39 zł za 0,5 kg czyli 52,78 zł za 1 kg - dodała.

Bosacka poprosiła internautów, by podzielili się w komentarzach cenami tych produktów w swoich miastach. Liczyła na zwyczajny "przegląd cen". Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że w Policach k. Szczecina truskawki kosztują 16,90 zł/kg, w Wałbrzychu 12,90 zł/kg, a w Łomży 20 zł/kg.

Bosacka podała ceny truskawek. Wylał się jad

Niestety, nie wszystkim spodobał się pomysł "przeglądu cen" na polskich targowiskach. Po podaniu cen bobu i truskawek przez Katarzynę Bosacką niektórzy internauci znaleźli pretekst, by ją skrytykować. Choć dla większości Polaków obecne ceny są diametralnie za wysokie, internautka znalazła okazję, by pochwalić... polski rząd.

Kobieta napisała: "Za rządów PO nie byłoby mnie stać na takie zakupy, teraz zarabiam dużo więcej i mogę sobie pozwolić... Pani też proszę nie marudzić, nigdy nie byliśmy tak bogaci jako społeczeństwo, jak jesteśmy teraz".

Katarzyna Bosacka postanowiła odpowiedzieć. Dziennikarka napisała: "Nikt nie marudzi, robimy po prostu przegląd cenowy". Internautka zapytała: "Ale po co? Nakręcać, że drogo, tak jest drogo i co? Nie kupię bobu, poczekam jeszcze, truskawki nie są drogie" - oznajmiła.

Truskawki mają dobrą cenę, nic nie nakręcam - napisała Bosacka i zakończyła dyskusję.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Katarzyna Bosacka: "Dziwię się, że ludzie chcą zrobić sobie ze mną zdjęcie"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić