Bosacka pokazała ślubne zdjęcie sprzed 25 lat. Ale urocza para!

52

Popularna dziennikarka Katarzyna Bosacka obchodzi okrągłą rocznicę ślubu ze swoim mężem, Marcinem Bosackim. Para jest ze sobą już 25 lat. Z tej okazji ekspertka od zdrowej diety podzieliła się w sieci uroczym, pamiątkowym zdjęciem z młodości. W poście padła też intrygująca deklaracja.

Bosacka pokazała ślubne zdjęcie sprzed 25 lat. Ale urocza para!
Katarzyna Bosacka pokazała zdjęcie ze ślubu (Facebook, Katarzyna Bosacka)

Katarzyna Bosacka to jedna z najpopularniejszych w Polsce dziennikarek, zajmująca się kwestiami zdrowego trybu życia i żywienia. Zdobyła rzesze fanów głównie dzięki programowi "Wiem, co jem i wiem, co kupuję", w którym w humorystyczny i przystępny sposób dzieli się z widzami poradami konsumenckimi.

Dziennikarka odnosi wiele sukcesów na polu zawodowym, powodzi jej się także w życiu prywatnym. Już od 25 lat jest szczęśliwą żoną dziennikarza i dyplomaty, byłego ambasadora RP w Kanadzie Marcina Bosackiego. Małżonkowie doczekali się czwórki dzieci.

Katarzyna Bosacka z mężem na zdjęciu w młodości

26 kwietnia para obchodzi okrągłą rocznicę ślubu. Bosacka postanowiła podzielić się swoim szczęściem z fanami w mediach społecznościowych. Na Facebooku udostępniła zdjęcia z młodości, w tym fotografię ślubną. Trzeba przyznać, że młoda para w tym wyjątkowym dniu prezentowała się pięknie.

Dziennikarka pokazała też bukiet tulipanów, które prawdopodobnie dostała od męża oraz pierścionek... zaręczynowy? Cudny złoty pierścionek z niebieskim kamieniem jest co prawda na zdjęciu umieszczony w pudełeczku, a nie na serdecznym palcu, ale w połączeniu z opisem pod fotografiami myśl o zaręczynach nasuwa się sama.

"I znów za Niego wyjdę!" - dziennikarka napisała na Facebooku. Czyżby para planowała odnowienie przysięgi małżeńskiej?

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Amber Heard i Johnny Depp ponownie w sądzie. Publicznie piorą brudy
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić