Bosacka wraca do przeszłości. Słodycze z dawnych lat na Dzień Dziecka

3

Dzień Dziecka obchodzony jest w ponad 140 krajach świata, w tym oczywiście w Polsce. W naszym kraju świętowanie z pociechami odbywa się 1 czerwca, a z tej okazji dziennikarka Katarzyna Bosacka postanowiła wrócić do dawnych czasów. Przypomniała słynne przysmaki z lat 90., które wiele osób wspomina z wielką nostalgią.

Bosacka wraca do przeszłości. Słodycze z dawnych lat na Dzień Dziecka
Bosacka wraca do przeszłości. Słodycze z dawnych lat (Instagram)

Dzień Dziecka to święto każdego malucha. Wyczekiwane są przez dzieci podobnie jak urodziny czy gwiazdka. W tym dniu dorośli z kolei wspominają sobie dawne czasy i okres, gdy byli dziećmi, a ich głowy wolne były od problemów dnia codziennego, które towarzyszą im obecnie.

Jedną z takich osób jest Katarzyna Bosacka, która od lat zajmuje się tematyką konsumencką. W telewizji i w internecie doradza widzom, co warto kupować, na co zwracać uwagę podczas wyjścia do sklepu i jak nie dać się nabrać na marketingowe sztuczki.

Z okazji pierwszego czerwca, dziennikarka postanowiła wrócić do czasów swojej młodości. Bosacka wychowywała się w okresie PRL, a w słynnych latach 90. zakończyła już edukację. Nic dziwnego, że doskonale pamięta to, co jadło i piło się w tym okresie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rynek suplementów rośnie. Bosacka bez litości o Polakach
Dziś Dzień Dziecka, więc cofnijmy się do naszego dzieciństwa i powspominajmy słodycze z dawnych lat! Jakie łakocie z czasów PRL, ale także lat '90 pamiętacie i lubicie? Dajcie znać czy któreś z nich widzicie nadal w sklepach - napisała w poście na Facebooku.

Kultowe smaki lat 90. Bosacka przypomina

Poniżej na jej liście pojawiły się kultowe przysmaki, które zna wielu Polaków: Oranżada Kaskada i Ptyś, Guma Donald, guma Turbo, guma Shock (nadal można je kupić), Szyszka z ryżu preparowanego, Wafelek KouKou Roukou, Kocie języczki (dostępne w sieci), Ciepłe lody (da się znaleźć w sklepach), Cukierki Irysy (dostępne w sieci) oraz słynne Lody Bambino (również można je kupić).

Wspomnienia wróciły... Z okazji Dnia Dziecka życzę nam wszystkim uśmiechu i pogody ducha, patrzenia na życie z przymrużeniem oka i tej spontaniczności, której czasem w dorosłym życiu brakuje - dodała Bosacka.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić