Britney Spears znowu pokazuje nagie zdjęcia. Tłumaczy, dlaczego

33

Britney Spears wrzuciła na Instagrama swoje zdjęcie topless. Gwiazda tłumaczy, dlaczego chce pokazywać swoje nagie ciało w sieci.

Britney Spears znowu pokazuje nagie zdjęcia. Tłumaczy, dlaczego
Britney Spears (Instagram)

O Britney Spears znowu mówi cały świat. Niegdyś ze względu na jej talent i urodę, dziś przede wszystkim z powodu toczącej się w sądzie sprawy sądowej, dotyczącej kurateli, jaką ma nad 39-letnią gwiazdą jej ojciec.

Wokalistka co jakiś czas zamieszcza niestandardowe zdjęcia i wpisy. Fani doszukują się w nich prośby o pomoc i ukrytych przekazów. Teraz Britney pokazała się (kolejny) raz nago. Tłumaczy, dlaczego się na to zdecydowała i co jej to daje. Czy to kolejny post z ukrytą wiadomością i pod pozowaniem nago przed aparatem kryje się coś więcej?

Nie, nie zrobiłam sobie operacji plastycznej, ani nie jestem w ciąży. Moje piersi wyglądają tak, bo ostatnio wręcz pochłaniam jedzenie. Zanim pokażę Ci więcej zdjęć mojego ciała chcę, żebyś zrozumiał moje przemyślenia na temat eksponowania go - pisze na Instagramie.

Britney Spears zdradziła też, że choć na scenie często pokazywała swoje roznegliżowane ciało, jest świadoma tego, że nie zawsze było ono w najlepszej formie. Wyznała też, że nie zawsze czuła się z tym najlepiej jednak teraz pokazanie się topless jest czymś w rodzaju wyzwolenia i pokazania się taką, jaką jest naprawdę.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
W każdym razie założę się, że zastanawiasz się, po co wystawiam swoje ciało teraz. Urodziłam się na tym świecie naga. Chciałam zobaczyć siebie w jaśniejszy sposób. Nagą. Jestem piękną i wrażliwą kobietą. Nie zamierzam robić zdjęć topless do końca życia, bo to byłoby nudne, ale na pewno pomaga w danej chwili - napisała gwiazda.
Zobacz także: Britney Spears ma poważne problemy
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić