aktualizacja 

Burda w luksusowym hotelu. Wśród zatrzymanych ''królowa życia''?

143

Skandal z udziałem bohaterki programu "Królowe życia", znanej także z udziału w Fame MMA. Jak dowiedział się ''Super Express'', w warszawskim hotelu doszło do awantury. Policja zatrzymała pięć osób. Informatorzy gazety twierdzą, że wśród nich jest 40-letnia Katarzyna A. Przy awanturujących się imprezowiczach znaleziono narkotyki.

Burda w luksusowym hotelu. Wśród zatrzymanych ''królowa życia''?
Media: Skandal z udziałem bohaterki programu ''Królowe życia'' (Instagram)

Krzykliwe stroje, liczne operacje plastyczne, częste zmiany wizerunku — ''królowe życia'' wiedzą, jak zwrócić na siebie uwagę. Katarzynę A. widzowie zapamiętali jako jedną z najbardziej barwnych i wyrazistych postaci programu TTV.

''Super Express'' opisuje awanturę, do której doszło we wtorek 4 kwietnia w znanym hotelu znajdującym się w ścisłym centrum Warszawy. W jednym z apartamentów urządzono imprezę, która wymknęła się spod kontroli.

Obsługa hotelu, zaniepokojona dobiegającymi z pomieszczenia odgłosami, wezwała policję. Gdy mundurowi zjawili się na miejscu, okazało się, że luksusowy apartament został zdewastowany, a przy awanturujących się osobach znaleziono narkotyki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mikołaj Roznerski wprost. "Teatr mi zabrał połowę pensji"

Katarzyna A. zatrzymana przez policję?

Policja zatrzymała pięć uczestniczących w imprezie osób. "Super Express" twierdzi, że wśród zatrzymanych jest również Katarzyna A., gwiazda ''Królowych życia'' i Fame MMA.

Potwierdzamy, że zostały zatrzymane trzy kobiety i dwóch mężczyzn. (...) Potwierdzam również to, że zabezpieczyliśmy narkotyki oraz że został zdewastowany jeden z apartamentów. Jesteśmy w trakcie ustaleń, kto dokładnie dopuścił się poszczególnych czynów oraz do kogo należały zabezpieczone narkotyki, kto zniszczył pokój i kto go wynajął

Jeszcze tego samego dnia, tuż po sensacyjnych doniesieniach ''SE'', celebrytka wydała oświadczenie w tej sprawie.

40-letnia Katarzyna, znana jako Laluna Unique, twierdzi, że została zatrzymana przez policję, ponieważ apartament w hotelu został wynajęty na jej nazwisko. ''Królowa'' przekonuje, że nie uczestniczyła w awanturze i nie ma nic wspólnego z narkotykami, znalezionymi przy imprezowiczach.

W związku z wydarzeniami opisywanymi w mediach w dniu 4 kwietnia 2023 roku oświadczam, iż pokój hotelowy, w którym doszło do opisywanych zdarzeń był jedynie wynajęty na moje nazwisko, jednakże podczas tych wydarzeń nie było mnie na miejscu — przekonuje na InstaStories.

Laluna zaznaczyła również, że zamierza pokryć wszelkie koszty związane ze zniszczeniami w pokoju hotelowym.

Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić