Filip Borowiak
Filip Borowiak| 
aktualizacja 

Była fanką Artura Rojka i Myslovitz. Dziś śpiewa z nim na scenie

10

Artur Rojek w rozmowie z nami podzielił się ciekawostką, że przez wiele lat jedną z największych fanek Myslovitz była Natalia Szroeder. Piosenkarka, zanim sama zrobiła karierę, chodziła na niemal każdy koncert zespołu, a później w wywiadach opowiadała, że Rojek to jej absolutny muzyczny guru. Co dziś artysta sądzi o Natalii? Zobaczcie nasz materiał wideo.

Była fanką Artura Rojka i Myslovitz. Dziś śpiewa z nim na scenie
Artur Rojek o Natalii Szroeder (AKPA)

Natalia Szroeder nigdy nie ukrywała, że Artur Rojek jest jednym z jej ulubionych artystów. - Jestem dużą fanką Artura Rojka. Wychowałam się na jego muzyce, na jego głosie, zakochiwałam się i przeżywałam wewnętrzne rozterki przy jego utworach - mówiła lata temu w rozmowie z agencją PAP Life. Na swoich koncertach zdarzało jej się również śpiewać piosenki, które napisał muzyk. Ostatni raz zaśpiewała "Długość dźwięku samotności" Myslovitz, chociażby na festiwalu Letnie Brzmienia w Warszawie.

Zobaczcie fragment naszego wywiadu z Arturem Rojkiem na temat Natalii Szroeder w naszym materiale wideo poniżej:

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Artur Rojek o Natalii Szroeder: "Była ekstremalną fanką Myslovitz. Zawsze stawała w pierwszym rzędzie"
Poznałem ją, gdy jeszcze nie wiedziałem, że to jest Natalia Szroeder. Przychodziła taka dziewczyna na nasze koncerty i zawsze stawała w pierwszym rzędzie. Zachowywała się jak taka ekstremalna fanka. Dopiero potem dowiedziałem się, że jest taka dziewczyna jak Natalia Szroeder i śpiewa. Nagle zobaczyłem jej zdjęcie i mówię: "Wow, to jest ta dziewczyna, która przychodziła na koncerty". Wiem, że jest fanką - powiedział nam Rojek.

W rozmowie z nami Artur Rojek zdradził, że bardzo dobrze zdaje sobie sprawę, że jest idolem Natalii i opowiedział historię, że zanim piosenkarka stała się sławna, była częstą uczestniczką koncertów Myslovitz.

Natalii w pewnym momencie kariery udało się spełnić swoje marzenie i, jak opowiada nam Rojek, wystąpić z byłym liderem Myslovitz na jednej scenie. Wokalista przyznaje, że obecnie bardzo kibicuje jej karierze.

Bardzo ją lubię. Bardzo fajna dziewczyna. Super śpiewa, ma świetny głos - dodał charyzmatyczny piosenkarz.

Cały wywiad z Arturem Rojkiem ukaże już za kilka dni na kanale YouTube Wirtualnej Polski.

Zobacz także: Natalia Szroeder - Długość Dźwięku Samotności [Myslovitz Cover] (Pogłos Tour) - Kraków, 11.12.2022
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić