Filip Borowiak
Filip Borowiak| 

Romanowska odcina się już od afery z Dowbor. "Rodziny są najważniejsze"

44

Już na początku września na antenie Polsatu zadebiutują premierowe odcinki programu "Nasz nowy dom", którego prowadzącą jest Elżbieta Romanowska. W rozmowie z nami aktorka zdradziła, jak przyjęła ją ekipa programu i czy przejmuje się porównaniami do Katarzyny Dowbor, którą zastąpiła w roli prowadzącej program. Zobaczcie nasz materiał wideo.

Romanowska odcina się już od afery z Dowbor. "Rodziny są najważniejsze"
Elżbieta Romanowska o programie "Nasz nowy dom" (AKPA, AKPA)

Pod koniec maja telewizja Polsat poinformowała, że Katarzyna Dowbor nie będzie prowadzić już programu "Nasz nowy dom". Nową gospodynią show została Elżbieta Romanowska. Już na początku września będziemy mogli obejrzeć pierwszy odcinek "Naszego nowego domu" z udziałem Romanowskiej. Zapytaliśmy Elżbietę, jak wygląda praca na planie programu.

Zdarzyło się rozwalić ścianę, podłogę czy skuć kafelki. To jest fantastyczne, że mogę to robić, bo lubię uczyć się nowych rzeczy. To też skraca dystans pomiędzy mną, a chłopakami z budowy. Oni widzą, że nie jestem panią, która przyjdzie, pogada i pójdzie, tylko że jak mnie o coś poproszą, to ja w miarę możliwości postaram się im pomóc - powiedziała nam Romanowska.

Zobaczcie nasz wywiad z Elżbietą Romanowską poniżej:

Zobacz także: Elżbieta Romanowska o programie "Nasz nowy dom". "Najważniejsze są rodziny"

Gdy późną wiosną tego roku ogłoszono, że Katarzyna Dowbor żegna się z programem po 20 sezonach, w internecie pojawił się wysyp komentarzy internautów, którzy nie byli zadowoleni z tego ruchu Polsatu. Elżbieta Romanowska musiała zmierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami internautów, którzy nie wierzyli w to, że dobrze sobie poradzi w roli prowadzącej "Nasz nowy dom".

Dla nikogo nie był to łatwy czas. Mówię tu zarówno o ekipie, pani Katarzynie, jak i o sobie. To nie był sposób, w jaki chciałoby się wchodzić w nowy projekt. I myślę, że to jest całkowicie zrozumiałe. Jest takie dość okrutne powiedzenie, że "show must go on" i skoro już to wszystko tak się potoczyło, to trzeba skupić się na tym, co jest teraz najważniejsze - na rodzinach i na remoncie - dodała Romanowska.

A jak Elżbieta dogaduje się z ekipą programu? I jak podobał jej się zwiastun nowego sezonu show? Odpowiedzi na te pytania również znajdziecie w naszym materiale wideo.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić