Filip Borowiak
Filip Borowiak| 
aktualizacja 

Doda dosadnie. Cięta riposta ws. afery Stanowskiego i Bartosiewicz

116

Doda pojawiła się na jesiennej konferencji ramówkowej Polsatu. Wokalistka udzieliła nam wywiadu, w którym opowiedziała m.in. o nowej trasie koncertowej, zbliżającym się reality-show i wypowiedziała się na temat głośnego wpisu Edyty Bartosiewicz, w którym skrytykowała Krzysztofa Stanowskiego.

Doda dosadnie. Cięta riposta ws. afery Stanowskiego i Bartosiewicz
Doda o nowej trasie i aferze Stanowski vs Bartosiewicz (AKPA, AKPA)

Nowe reality-show Dody zatytułowane "Doda. Dream Show" bez wątpienia jest jedną z najciekawszych propozycji Polsatu na zbliżającą się jesień. W programie zobaczymy przygotowania Dody do jej ostatniej trasy koncertowej "Aquaria tour". Pierwsze koncerty z trasy odbędą się 7 i 8 października w Warszawie i... są już wyprzedane.

Zobaczcie nasz najnowszy wywiad z Dodą:

Zobacz także: Doda o aferze Stanowski vs. Bartosiewicz vs. Janoszek. "Edyta miała prawo bronić swojej twórczości"

Gdy z naszą kamerą zjawiliśmy się na ramówce Polsatu, nie mogliśmy nie zapytać Dody o szczegóły jej nowych koncertów.

To będzie podwodny świat, który będzie się zmieniał na inne żywioły. Na wodzie bowiem się nie zatrzymamy, mimo że jest to Aquaria - powiedziała nam tajemniczo Doda dodając, że wraz ze swoją ekipą ma już przygotowaną dużą część show - w tym scenę, wybrani są tancerze oraz reżyser widowiska, a wkrótce będą nakręcone wizualizacje.

Doda prosto z mostu

Gdy mieliśmy już Dodę przed naszą kamerą, nie mogliśmy nie zapytać jej o bardzo bieżący i rozgrzewający media temat, czyli o najnowszy film Krzysztofa Stanowskiego. Przypomnijmy, że w materiale dziennikarza zostały użyte fragmenty piosenki Edyty Bartosiewicz "Skłamałam", co nie spodobało się wokalistce i postanowiła zażądać od Stanowskiego przeprosin, usunięcia utworu z filmu oraz pieniędzy wpłaconych na cel charytatywny. Edyta uargumentowała to faktem, że "nie chce, by w jakikolwiek sposób przyczyniały się do nagonki na kogoś, kto być może ma jakieś poważne zaburzenia osobowościowe". Co na to Doda?

Gdybym ja zauważyła swoją piosenkę wykorzystaną w kontekście, który mi się nie podoba, to też bym się sprzeciwiła. Uważam, że każda osoba, która robi taki program ukierunkowany na takie, a nie inne emocje, musi się zapytać twórcy piosenki, a jest nią Edyta Bartosiewicz, czy sobie życzy, by jej piosenka była w takim kontekście użyta. Ja na przykład bym nie chciała, żeby moja piosenka - powiedzmy "Nie daj się" - była użyta w kontekście np. kampanii pro-narkotykowej. "Nie daj się i ćpaj!". Każdy ma prawo jako twórca swojej piosenki bronić swojej twórczości i wiedzieć, do jakiego kontekstu będzie użyta. Więc Krzysztof powinien się jej zapytać, uzyskać na to zgodę i już - powiedziała Doda.

A co czeka nas w nowym reality-show Dody "Doda. Dream Show"? I jakie produkty już wkrótce piosenkarka wypuści na rynek? Tego również dowiecie się z naszego materiału wideo powyżej.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić