Cichopek szykuje się do rozwodu z Hakielem. Kurzajewski służy pomocą

15

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są na ostatniej prostej przygotowań do rozprawy rozwodowej. Odbędzie się ona już pod koniec sierpnia. Tymczasem pojawiły się informacje, że celebrytka może liczyć na wsparcie Macieja Kurzajewskiego.

Cichopek szykuje się do rozwodu z Hakielem. Kurzajewski służy pomocą
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski (AKPA)

Już wkrótce małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela oficjalnie przejdzie do historii. Para kilka miesięcy temu poinformowała opinię publiczną o rozstaniu, co dla wielu osób było ogromnym szokiem.

Nie brakowało doniesień, iż Kasia Cichopek zbliżyła się do Macieja Kurzajewskiego. W kuluarach mówi się, że właśnie on pomaga celebrytce w przygotowaniach do rozprawy rozwodowej. Kiedy do niej dojdzie?

25 sierpnia stawią się na rozprawie rozwodowej, która według naszych ustaleń, odbędzie się zdalnie. Małżonkowie mają już notarialnie podpisane porozumienie, m.in. w sprawie obowiązków rodzicielskich - informuje "Na Żywo".

Tak Cichopek szykuje się do rozwodu z Hakielem

Tygodnik ustalił, że Kasia Cichopek stara się być przezorna. Uznała, iż musi odpowiednio przygotować się do spotkania z Marcinem Hakielem. Informatorka gazety zaznacza, że "niektóre sprawy majątkowe wymagają więcej czasu i nie wszystko ustalili na papierze, ale ustalili to między sobą".

W uporaniu się ze wszystkimi sprawami Kasi Cichopek pomóc ma prawnik, który wcześniej wspierał Macieja Kurzajewskiego przy okazji rozwodu z Pauliną Smaszcz. Rzekomo to właśnie dziennikarz Telewizji Polskiej doradził Kasi Cichopek, by dmuchała na zimne.

Korzystając z okazji, źródło "Na Żywo" potwierdziło, że plotki o romansie Cichopek i Kurzajewskiego nie wzięły się znikąd. - Nie jest tajemnicą, że Kasia jest zauroczona Maciejem Kurzajewskim - powiedziała osoba z otoczenia tej pary.

To on doradził jej skorzystanie z usług jego poprzedniego mecenasa, który rozwodził go z żoną Pauliną. Nowy adwokat to także znajomy Kurzajewskiego - podsumowuje źródło "Na Żywo".
Zobacz także: Doda szuka trzeciego męża. "Musi być stabilny finansowo"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić