Ciemne chmury nad Rickym Martinem. Wstrząsające oskarżenia

184

Siostrzeniec Ricky'ego Martina twierdzi, że był molestowany przez piosenkarza. Adwokat gwiazdora zapewnia, że to nieprawda. To dalszy ciąg kłopotów z prawem, z jakimi zmaga się ostatnio Martin.

Ciemne chmury nad Rickym Martinem. Wstrząsające oskarżenia
Ricky Martin został oskarżony o poważne przestępstwo (Getty Images, 2022 Getty Images)

Siostrzeniec gwiazdora stwierdził niedawno, że Ricky Martin stosował przemoc domową. Już sama ta informacja wstrząsnęła fanami gwiazdy światowego formatu, lecz wkrótce miały na nich spaść jeszcze bardziej wstrząsające doniesienia.

Ricky Martin oskarżany o incest

Dennis Yadiel Sanchez, czyli domniemana ofiara piosenkarza, zarzuca teraz Martinowi incest, czyli kazirodztwo. Martin miał się dopuszczać kontaktów seksualnych z Sanchezem na przestrzeni 7 miesięcy. To właśnie młodszy z mężczyzn miał ostatecznie powiedzieć "nie" i zakończyć ich znajomość, czego sam Martin ponoć nie przyjął dobrze. Nadal miał pisać do krewnego i go nachodzić.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Oszustwa "na gwiazdy"

Sam Ricky Martin konsekwentnie zaprzecza stawianym przez jego siostrzeńca zarzutom.

Według ustaleń hiszpańskojęzycznego portalu informacyjnego Marca, jeśli zarzuty znajdą potwierdzenie, Ricky'emu Martinowi może grozić kara nawet do 50 lat pozbawienia wolności. Dennis Yadiel Sanchez postarał się przed sądem o zakaz zbliżania dla swojego wujka.

W sprawie oskarżeń ze strony siostrzeńca piosenkarza głos zabrał Marty Singer. Adwokat gwiazdora przekonuje, że Dennis Yadiel Sanchez jest osobą zmagającą się z poważnymi problemami psychicznymi, a jego klient nigdy nie zaangażował się w "miłosną" relację z własnym siostrzeńcem.

Ten pomysł jest nie tylko nieprawdziwy, ale i obrzydliwy. Wszyscy mamy nadzieję, że ten człowiek [Dennis Yadiel Sanchez – przyp. red.] otrzyma pomoc, której tak pilnie potrzebuje – oświadczył Marty Singer, cytowany przez TMZ.

To nie pierwszy raz, kiedy Ricky Martin ma problemy z prawem. Wcześniej oskarżenia wobec piosenkarza wysunęła jego była menagerka, Rebecca Drucker. Oskarżyła swojego dotychczasowego pracodawcę m.in. o to, że nie wypłacił jej należnej prowizji.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić