aktualizacja 

Co oni z nią zrobili?! Nie uwierzysz, że to Anna Mucha

16

Anna Mucha na brak zajęć narzekać absolutnie nie może. Aktorka często pojawia się w popularnych filmach czy też serialach. Niebawem zobaczymy ją w nowej produkcji Patryka Vegi. Na potrzeby nowej roli Mucha przeszła sporą przemianę.

Co oni z nią zrobili?! Nie uwierzysz, że to Anna Mucha
Anna Mucha (AKPA)

Anna Mucha cieszy się ogromną popularnością. Dużą rozpoznawalność przyniosła jej rola Magdy w serialu "M jak miłość". Poza tym aktorka pojawiała się w takich produkcjach jak m.in. "Chłopaki nie płaczą", "W rytmie serca", a także "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4".

Aktorka współpracuje z Patrykiem Vegą. Zagrała już w następujących filmach: "Pitbull. Nowe porządki" oraz "Miłość, seks i pandemia". We wrześniu światło dzienne ujrzy kolejny film kontrowersyjnego reżysera, w którym pojawi się Anna Mucha.

Chodzi o produkcję "Niewidzialna wojna". To autobiografia Patryka Vegi, która ma stanowić zwieńczenie polskiego etapu w jego karierze.

Nie jest to pomnik mojej osoby, czy gloryfikacją. To film o walce między ciemnością a światłem w moim życiu. Pokazuje mechanizm zmagania się człowieka z mrokiem. To historia o podnoszeniu się z upadków. Czułem, że chcę zamknąć taką historią pewien rozdział w swoim życiu - rzekazał Vega w rozmowie z "Super Expressem".

Anna Mucha zagra... matkę Patryka Vegi

"Niewidzialna wojna" premierę będzie mieć 30 września 2022 roku. Na instagramowym profilu Patryk Vega ujawnił, że Anna Mucha zagra... jego matkę. Reżyser pokazał też plakat filmu, na którym pojawiła się właśnie 42-letnia aktorka. Na tej grafice wygląda zupełnie inaczej niż na co dzień.

Kobieta ma krótkie włosy z grzywką, a także kwadratowe okulary z przyciemnionymi szkłami. W oko rzucają się również m.in. drewniane korale i golf. Aż trudno ją rozpoznać!

Kocham swoją pracę… Niemniej pod wieloma względami to doświadczenie było jednym z najtrudniejszych z dotychczasowych. Stresuję się potwornie… Może dlatego, że będzie mnie oceniała rodzina, mama (!!!), syn… [...] A może dlatego, że znam mamę Patryka… i jest NAJCUDOWNIEJSZĄ MAMĄ pod słońcem (no może poza moją) i było to prawdziwe wyzwanie aktorskie. Tak bardzo mi zależy na tym, żeby tego nie spiep***. No, ale jak wyszło dowiemy się już od 30 września w kinach! - napisała Mucha w mediach społecznościowych.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Dokument o Annie Przybylskiej w kinach. Aktorka żyje we wspomnieniach bliskich i fanów
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić