Co z chrztem synka Ibisza? Już wszystko jasne

10

Niedawno na świat przyszedł synek Krzysztofa Ibisza i jego małżonki Joanny. O narodzinach Borysa gwiazdor poinformował w mediach społecznościowych. Teraz natomiast odpowiedział na pytanie o to, czy ochrzci potomka.

Co z chrztem synka Ibisza? Już wszystko jasne
Krzysztof Ibisz (Licencjodawca, AKPA)

Krzysztof Ibisz jest niewątpliwie jednym z najbardziej znanych prezenterów w Polsce. W związku z tym jego życie prywatne wzbudza mnóstwo emocji. Internauci z zaciekawieniem obserwują choćby jego małżeństwo z Joanną Kudzbalską.

Ostatnio para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Borys jest zdrowy, a jego mama po porodzie czuła się bardzo dobrze.

Po tym, jak chłopiec przyszedł na świat, pojawiły się pytania o chrzest. Niektóre gwiazdy nie decydują się na ceremonię w kościele. A jak jest w przypadku Krzysztofa Ibisza i jego żony Joanny - czy chrzest Borysa dojdzie do skutku?

Myślę, że tak, ale muszę przyznać, że tyle emocji towarzyszyło nam w czasie zarówno ciąży, zwłaszcza tych ostatnich tygodni, oraz w czasie porodu, że nie rozmawialiśmy o tym, ale myślę, że raczej na pewno tak - podkreślił celebryta w rozmowie z Pomponikiem.

Krzysztof Ibisz przeszczęśliwy po narodzinach syna

Krótko po narodzinach Borysa w sieci pojawiły się zdjęcia z maluchem w roli głównej. Pochwalił się nimi dumny tata Krzysztof Ibisz.

Dziękujemy za wsparcie wszystkim naszym przyjaciołom i tym z was, którzy przesyłali nam ciepłe słowa i myśli. Czujemy się najszczęśliwszymi ludźmi na świecie - pisał prezenter.

Borys to pierwsze dziecko Joanny i Krzysztofa Ibiszów. Para poznała się w 2019 roku, a już dwa lata później wzięła ślub. Joanna realizuje się w roli lekarki i ekspertki od akupunktury. Mediom dała się poznać kilka lat temu, kiedy uczestniczyła w programie "Top model".

Ibisza natomiast nikomu przedstawiać nie trzeba. To popularny prezenter, który ma na swoim koncie wiele osiągnięć. Prywatnie jest ojcem dwóch synów z poprzednich związków - Vincenta oraz Maksymiliana.

Zobacz także: Doda szuka trzeciego męża. "Musi być stabilny finansowo"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić