Córka Agaty Mróz idzie w ślady matki. Dziś ma 182 cm wzrostu. Zobacz zdjęcie

76

Agata Mróz-Olszewska zmarła dwa miesiące po porodzie. Córka siatkarki opowiedziała, jak wygląda jej życie bez matki oraz o tym, z jaką krytyką musiała się zmierzyć.

Córka Agaty Mróz idzie w ślady matki. Dziś ma 182 cm wzrostu. Zobacz zdjęcie
Lilianna Olszewska z ojcem Jackiem Olszewskim. (AKPA)

Córka siatkarki Agaty Mróz-Olszewskiej ma już 13 lat. Dziewczyna w Dzień Dobry TVN pojawiła się z ojcem, by opowiedzieć o tym, z czym musiała zmierzyć się po odejściu sławnej mamy.

Liliana Olszewska nie miała możliwości poznania swojej matki. Siatkarka przegrała walkę z białaczką dwa miesiące po porodzie. Wydawać by się mogło, że i tak nie miała łatwego życia. Ci mnie życzliwi postanowili dołożyć trudu młodej dziewczynie.

Liliana Olszewska w dość młodym wieku spotkała się z hejtem. Zarzucano jej, że gdyby nie ona, jej matka wciąż mogłaby z tym żyć. W rozmowie z Marcinem Prokopem przyznała, że długo walczyła z bólem spowodowanym takimi komentarzami. Po latach udało się jej jednak to przepracować. Pomocni okazali się przyjaciele i rodzina.

Jeżeli Agata miałaby wybierać, to dalej by tak wybrała. Jakby się zasugerowała tym, co mówili lekarze i usunęła ciążę, to też nie wiadomo, co by było. Może nie byłoby ani Lilki, ani Agaty. Chyba najważniejsze jest to, co zostawimy po sobie - powiedział Jacek Olszewski w Dzień Dobry TVN.

Czym zajmuje się Lilianna Olszewska?

13-latka pasję do sportu odziedziczyła w genach. Jak się okazuje, od dwóch lat gra w jednej z warszawskich drużyn siatkarskich. Oprócz tego próbuje swoich sił w modelingu. Córka Agaty Mróz-Olszewskiej mierzy 182 cm wzrostu.

Zobacz także: Pielgrzymka motocyklistów 2021. Tłum na Jasnej Górze w Częstochowie. Jarosław Sellin komentuje
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić