Córka Czesława Niemena wspierała Andrzeja Dudę. Dziś żałuje

70

Natalia Niemen to jedna z trzech córek Czesława Niemena. Artystka może pochwalić się niezwykłym talentem muzycznym. W 2015 roku postanowiła wesprzeć kandydującego w wyborach prezydenckich Andrzeja Dudę. Później pożałowała tej decyzji.

Córka Czesława Niemena wspierała Andrzeja Dudę. Dziś żałuje
Andrzej Duda (Getty Images, Beata Zawrzel/NurPhoto)

Natalia Niemen odziedziczyła talent po słynnym tacie Czesławie Niemenie. Artystka spełnia się w branży muzycznej, a przed laty postanowiła wystąpić w trakcie konwencji wyborczej Andrzeja Dudy. Koncert dała wtedy, gdy polityk po raz pierwszy ubiegał się o fotel prezydenta RP.

Ten ruch Natalii Niemen wywołał sporo emocji. Wiele osób nie szczędziło jej krytycznych słów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Anita Sokołowska o serialu "Przyjaciółki" i programie "Taniec z Gwiazdami"

W 2017 roku córka Czesława Niemena zareagowała na lawinę nieprzychylnych komentarzy. Swoim stanowiskiem podzieliła się w rozmowie z "Rzeczpospolitą".

Dlaczego artysta ma się nie angażować politycznie, czy jest jakimś gorszym człowiekiem? Słuchając Andrzeja Dudy, co on chce przekazać, co zrobić, przekonało mnie do wsparcia tego człowieka - mówiła wtedy.

Jednocześnie zapewniała, że nie jest "artystką PiS". To jednak nie zmieniło nastawienia oburzonych osób.

Natalia Niemen żałuje poparcia Andrzeja Dudy

Dziś Natalia Niemen żałuje tamtego występu.

To były lata świetlne ode mnie, jaką jestem dzisiaj. Zważywszy na to, że strasznie ważne dla mnie był wartości chrześcijańskie, to ja naprawdę wierzyłam, że Andrzej Duda wprowadzi ten chrześcijański porządek. Ja potem żałowałam. Ale dzisiaj zaliczam to do jakiegoś bogactwa doświadczenia - powiedziała w podcaście Natalii Szymańczyk.

Z tych słów wynika, że Andrzej Duda zawiódł oczekiwania Natalii Niemen. Czas pokaże, czy wokalistka w przyszłości jeszcze jakoś zaangażuje się w politykę, czy może jednak uzna, że to zupełnie nie jest jej świat...

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić