Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Córka Pazury już to ma. Mama przyłapała ją w samolocie

51

Edyta Pazura nigdy nie ukrywała, jak ważna jest dla niej rodzina. Wraz z Cezarym Pazurą mają trójkę wspaniałych pociech. Okazuje się, że najstarsza - 13-letnia Amelia - już wykazuje się niezwykłym talentem. Dumna mama pokazała internautom, czym zaskoczyła ją córka w samolocie.

Córka Pazury już to ma. Mama przyłapała ją w samolocie
Edyta Pazura (AKPA, AKPA)

Edyta Pazura, jako matka trójki dzieci i żona słynnego aktora, chętnie dzieli się z internautami tematami związanymi z macierzyństwem. Przez lata zdążyła zebrać wokół siebie wianuszek fanek, które chętnie słuchają i czytają o rodzicielskich problemach, trudach wychowawczych oraz metodach na okiełznanie dziecka.

W czerwcu tego roku, kiedy jej najstarsza córka Amelia obchodziła urodziny, Pazura pochwaliła się osiągnięciami swojej pociechy. Co prawda, dziewczynka nie miała świadectwa z czerwonym paskiem, ale dumna mama i tak opowiadała, że jej dziecko jest zaradne, empatyczne i niezwykle uzdolnione artystycznie.

Tym razem z kolei podzieliła się z internautami zdjęciem, które zrobiła podczas rodzinnego wyjazdu. Widać na nim, jak dziewczynka szkicuje w samolocie.

Nie jest to pierwsza sytuacja, kiedy Edyta Pazura chwali się niezwykłym talentem córki. Już dwa lata temu mała obdarowała ją pracą swojego autorstwa. Celebrytka przyznała wówczas w wywiadzie udzielonym "Plotkowi", że często dostaje tego typu prezenty.

Wtedy jednak obrazek przypominał typową dziecięcą laurkę. Teraz widzimy już naprawdę ciekawe dzieło. W rodzinie Pazurów rośnie kolejna artystka? Jak oceniacie dzieło nastolatki?

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić