Córka Wałęsy przepadła jak kamień w wodę. Co się z nią dzieje?

67

Swego czasu Maria Wiktoria Wałęsa cieszyła się gigantyczną popularnością. Wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami", a paparazzi niemal non stop na nią polowali. Obecnie o córce byłego prezydenta Lecha Wałęsy nie mówi się prawie wcale. Dlaczego?

Córka Wałęsy przepadła jak kamień w wodę. Co się z nią dzieje?
Wiktoria Wałęsa (akpa)

W 2006 roku Maria Wiktoria Wałęsa wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami". Występy w tym programie przyniosły jej niemałą popularność. Nie mogła opędzić się od fotoreporterów.

W show-biznesie pojawiła się nagle i... nagle też z niego zniknęła. Córka Lecha Wałęsy relatywnie krótko była "na świeczniku". Dlaczego postanowiła odciąć się od wielkiego świata?

Zrozumiałam, że z tego świata nie da się odejść. Jak z mafii. Kiedy raz się upublicznisz, to po prostu stajesz się tego częścią - oni nie dadzą ci odejść, mogą co najwyżej na chwilę o tobie zapomnieć. Z tą chorobą trzeba uczyć się żyć na nowo, krok po kroku - powiedziała "Gali".

"Niech to będzie mój komentarz"

Maria Wiktoria Wałęsa chciała wykorzystać swoją popularność do wartościowych celów - założyła fundację Celebrity Nation, która miała pomagać pozarządowym organizacjom. W 2015 roku ten podmiot przestał działać. Maria Wiktoria natomiast na dobre zniknęła z życia publicznego - przypomina serwis kobieta.wp.pl.

Po czasie portal Plejada podjął próbę skontaktowania się z córką Lecha Wałęsy. Chciano, by opowiedziała o swoim obecnym życiu.

Nie dzielę się już moimi sprawami z prasą - niech to będzie mój komentarz - ucięła temat 39-latka.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić