o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Dagmara Smykla
|

Gienek z "Rolnicy. Podlasie" zatrzymany. Sąsiedzi kipią ze złości

818
Podziel się

Gienek Onopiuk, znany z programu "Rolnicy. Podlasie", został zatrzymany przez policję na swoim podwórku w Plutyczach. Sąsiedzi rolnika nagrali część interwencji, było bardzo nerwowo. Policjanci wlekli opierającego się Gienka po ziemi, w ich stronę leciały inwektywy rzucane przez świadków interwencji.

Gienek z "Rolnicy. Podlasie" zatrzymany. Sąsiedzi kipią ze złości
Gienek Onopiuk z programu "Rolnicy. Podlasie" był ciągnięty po ziemi przez policjantów (YouTube.com)
bEariOut

Nie wiadomo, co wydarzyło się na początku interwencji. Nagranie z podwórka Gienka Onopiuka rozpoczęło się w środku "akcji". Sam Gienek leżał na ziemi z rękami skutymi na plecach, jeden z dwóch interweniujących policjantów przytrzymywał zatrzymanego kolanami i jednocześnie rozmawiał przez krótkofalówkę.

W centrum zamieszania był też syn Gienka, Andrzej. Zdenerwowany mężczyzna krzyczał do policjantów, żeby zostawili jego ojca w spokoju. Wokół nich biegał pies w typie owczarka niemieckiego, a całą sytuację głośno komentowali sąsiedzi rolników.

Co wy robicie?! Przecież ja Was w dobrej rzeczy wpuściłem! Jemu teraz zarzucacie, że was pobił?! - krzyczał do policjantów Andrzej Onopiuk.
bEariOuv

Kto kogo zaatakował?

Według policjantów Gienek został zatrzymany po tym, jak ich zaatakował. Z kolei sąsiedzi twierdzili, że to funkcjonariusze byli agresywni wobec rolnika. Sam zatrzymany próbował wstać i kopać policjantów.

Potem został wyprowadzony ze swojego podwórka. W pewnym momencie policjanci ciągnęli po ziemi opierającego się Gienka. Kiedy mężczyzna został wepchnięty do radiowozu, atmosfera była bardzo napięta. Sąsiedzi i przypadkowi świadkowie nie kryli niechęci wobec policjantów, w stronę których poleciało kilka wulgaryzmów i inwektyw.

bEariOuB
Patrzcie, co mu zrobiliście, jemu krew cieknie - krzyczał syn Gienka.

Świadkowie wzywali policjantów do pokazania legitymacji służbowych, ale zostali zignorowani. Andrzej Onopiuk w ostatnich minutach nagrania upominał się o nazwiska i numery legitymacji funkcjonariuszy, zapowiadając wytoczenie im sprawy sądowej.

bEariOuC

Swoje wsparcie zadeklarował szef Agrounii. Michał Kołodziejczak w mediach społecznościowych zapowiedział pomoc prawną dla Gienka i Andrzeja. Policja na razie nie skomentowała interwencji, oficjalny komunikat na ten temat ma zostać opublikowany we wtorek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEariOuW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(818)
Awi
2 dni temu
Raz ZOMO zawsze ZOMO !Polacy maja komune we krwi !
Awi
2 dni temu
Wyglada jaby byl pijany.No coz " psy " robia co chca!! Mam nadzieje ,ze nie zabija go na komisariacie.
dsr
1 tyg. temu
gospodarstwo takich już nie ma wzorem gospodarstwa jest gospodarstwo z Pokaniewa tam można wiele się nauczyć i podpatrzyć
bEariOuX
Szczery.
2 tyg. temu
Na nagraniu jak zwykle widać końcówkę interwencji i nie widać co działo się wcześniej, ale za to widać jak Gienek leżąc kopię policjantów więc nie powiedziałbym że był spokojny. Po za tym z tego co jest napisane to było zgłoszenie a raczej ciągle są zgłoszenia po adresem rolników
normalny, był...
2 tyg. temu
Jak ci policjanci mogli skończyć szkołę policyjną? Tam uczą taktyki przeprowadzania interwencji. Jaki był powód zatrzymania? Dlaczego w Warszawie nie została zatrzymana M. Lempart - tam dopiero były tłumy, wyzwiska i naruszenia nietykalności!!! A tu... tak traktować staruszka. Kto tu pierwszy naruszył kogo nietykalność??? Jako policjant jestem zażenowany ich sposobem przeprowadzania interwencji. Wstyd by mi było mieć takich kolegów! Dokształcić się panowie i szanować ludzi, nie kalać munduru!
iksiński
2 tyg. temu
Nie będe gadał na andrzeja ani na policje nie było mie tam i nie wiem o co chodzi.
Cichy
2 tyg. temu
Zazdrość ludzka nie zna granic nasza policja to śmiech na sali bohaterzy bo mają mundur i czują się bezkarni niech ścigają przestępców a nie nękają pana Gienka czy jego syna dali popis na całą Polskę
Wojciech Obyw...
2 tyg. temu
Wczoraj już pisałem. Jak tylko Policja Interweniuje to zawsze ona jest winna, inwektywy itp. Od dłuższego czasu współmieszkańcy tej wsi nie mogli doprosić się pomocy, by przywołać Gienka, Andrzeja do porządku. Zwierzęta chodzą samopas, robią szkody. A jak Policja już jest to nagle sąsiedzi,, co ta Policja robi... Komentarze co do Policji też przykre. Nie znamy całej sprawy.. Tacy Celebryci z Gienka i Andrzeja. Ale jako znane ,, osobistości '' powinny dawać dobry przykład, jak być przykładnym obywatelem. A jest zupełnie inaczej. Prawo obowiązuje wszystkich - brawo Policja. Tylko więcej sprawności fizycznej
Roman
2 tyg. temu
policja utrzymywana z naszych datków, powinna pomagac a nie gnoić i panoszyc sie tam gdzie ich nie trzeba. Nic dziwnego ze nazywamy ich "Psami" i jak widac jest to trafne.
KCKPiS
2 tyg. temu
Dzisiejsza policja bezwzględnie rozprawia się z niebezpiecznymi przestępcami, co widzimy na filmie. podobnie polski rząd bezwzględnie tępi przestępców gospodarczych
Olo
2 tyg. temu
Przecież to są osoby nie do końca sprawne umysłowo. Tam powinien przyjechać lekarz psycholog a nie policja
Kris
2 tyg. temu
Film nagrany w taki sposób aby nie było widać z jakiego powodu został zatrzymany. Woec ciężko określić co było powodem interwencji. Poza tym tak powonna dzialac policja a nie dawac sobie wchodzić na głowę. Jak policja nic nie robiła to narzekaliście, jak coś robi to krzyczycie. Jesteście tak samo fałszywi i niezdecydowani jak całe wasze KO i PO!
chłop
2 tyg. temu
Czy te Gienek ma 8 lat, że tak się zachowywał, pewnie jak zwykle był pijany, że ma za syna takie pośmiewisko. Ci Policjanci i tak byli cierpliwi, czego on ich kopał, może myślał iż go Jastrzębie biorą. Powinien spokojnie siąść do radiowozu, jechać na komendę i tam spokojnie wyjaśnić sprawę. A ten stary pacan zadymę robi, o jego niepłnosprawnym na głowę synu nie wspomnę, czy aby on umie pisać i czytać?
bEariOuP
Teodor
2 tyg. temu
nawalac na policje to potraficie ale czemu syn Andrzej nie powie dlaczego policje wezwał na podwórko? tajemnica czy radu sobie z pijanym ojcem nie mógł dać
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić