BOB| 

Klaudia Halejcio spodziewa się dziecka. "Nie potrafię ubrać tego w słowa"

5

Klaudia Halejcio dokładnie w walentynki pochwaliła się fanom świetną nowiną. Popularna aktorka za kilka miesięcy rozpocznie nowy etap w swoim życiu.

Klaudia Halejcio spodziewa się dziecka. "Nie potrafię ubrać tego w słowa"
Klaudia Halejcio jest w ciąży

Klaudia Halejcio dzięki rolom w licznych serialach i filmach dorobiła się sporej popularności w Polsce. Swoje zrobił też udział w "Tańcu z Gwiazdami" i "Dance Dance Dance". Aktorka świetnie sobie radzi zawodowo, ale jednocześnie wiedzie szczęśliwe życie rodzinne.

Klaudia Halejcio w ciąży

30-latka właśnie pochwaliła się wielką rewolucją, która za kilka miesięcy nadejdzie w jej życiu. Halejcio w walentynki ogłosiła na Instagramie, że jest w ciąży. Na razie jednak nie wiadomo, który to jest miesiąc.

Klaudia szaleje ze szczęścia, co od razu rzuca się w oczy po przeczytaniu jej wpisu. Wiadomość o zostaniu mamą wzbogaciła sesją ze swoim ukochanym.

Na taką role czekałam całe życie! To niesamowite jaka jestem szczęśliwa! Chyba nawet nie potrafię ubrać tego w słowa by wyrazić swoje szczęście!!! - pisze aktorka.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Partner Klaudii Halejcio wprawdzie czasami pojawia się na jej Instagramie, ale wiadomo o nim niewiele. Celebrytka swego czasu zdradziła, że ma na imię Oskar i zajmuje się prowadzeniem biznesu.

Zobacz także: Niebezpieczna kofeina. Każda jej ilość szkodzi kobietom w ciąży
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić