Daniel Martyniuk znów weźmie ślub? Przełomowe doniesienia!

67

Pojawiły się nowe doniesienia na temat życia miłosnego Daniela Martyniuka. Syn Zenka i Danuty Martyniuków bardzo mocno zbliżył się do kobiety, która już wcześniej nie była mu obojętna.

Daniel Martyniuk znów weźmie ślub? Przełomowe doniesienia!
Daniel Martyniuk (Instagram)

Daniel Martyniuk niejednokrotnie trafiał na czołówki portali plotkarskich. Dochodziło do tego za sprawą przeróżnych perturbacji. Zawirowania miały miejsce choćby w jego życiu miłosnym. Poza tym miewał problemy z prawem.

Jedyny syn gwiazdy disco polo ma za sobą nieudane małżeństwo. Daniel był mężem Eweliny, która nawet zaszła z nim w ciążę. Niestety, ten związek nie przetrwał próby czasu, a sam rozwód przebiegał w niezwykle napiętej atmosferze.

Czy teraz w życiu miłosnym Daniela dojdzie do przełomu? Okazuje się, że Martyniuk znów poczuł w brzuchu motyle, a to za sprawą tajemniczej "Hiszpaneczki".

Mam teraz piękną Hiszpaneczkę, którą poznałem jakiś czas temu, niedawno odnowiliśmy kontakt i już nie mogę doczekać się spotkania z nią. Jak skończą się moje sądowe sprawy, to pakuję walizki i wyjeżdżam do Hiszpanii - oznajmił Daniel na Instagramie.

Kim jest "Hiszpaneczka"?

Okazuje się, że "Hiszpaneczką", o której wspomniał Daniel Martyniuk, jest Faustyna, z którą już wcześniej się spotykał. Między nimi bywało jednak burzliwie.

Inna sprawa, że dziewczyny początkowo nie potrafiła zaakceptować Danuta Martyniuk, matka Daniela. "Na szczęście z czasem Danuta jakoś się przełamała. Doszło nawet do tego, że osobiście woziła syna na randki z Faustyną, gdy udawał, że przejmuje się sądowym zakazem prowadzenia pojazdów" - spostrzega Pomponik.

Czy Faustyna okaże się właściwym materiałem na żonę Daniela Martyniuka? Na to pytanie trudno odpowiedzieć. Być może czas rozwieje wątpliwości w tym zakresie.

Zobacz także: Gwiazdy korzystają z wakacji. Wypoczywają na rajskich plażach
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić