aktualizacja 

Danuta Martyniuk zaprosiła byłą synową na święta. Chodzi o wnuczkę

82

Danuta Martyniuk powoli zabiera się za organizację rodzinnych świąt. Jak ujawniła na łamach jednego z tygodników, bardzo chce spędzić ten czas z wnuczką. W związku z tym zaprosiła na święta byłą synową.

Danuta Martyniuk zaprosiła byłą synową na święta. Chodzi o wnuczkę
Danuta i Zenon Martyniukowie bardzo chcieliby spędzić święta ze swoją wnuczką (AKPA)

Żona gwiazdora disco polo Zenka Martyniuka od jakiegoś czasu regularnie pojawia się w mediach. Wszystko za sprawą zakończonego nie tak dawno procesu rozwodowego swojego syna Daniela Martyniuka. Okres ten obfitował w skandale, podsycane właśnie przez Danutę Martyniuk.

Nie szczędziła pod jej adresem złych słów. Teraz zaprosiła ją na święta

Martyniukowa nie szczędziła pod adresem swojej byłej synowej niemiłych słów. Wyjawiła m. in. treść swojej SMS-owej korespondencji z Eweliną. Ponadto żaliła się na wysokość alimentów, jakie zasądzono Danielowi.

Po rozwodzie z Danielem Martyniukiem, to Ewelinie przypadła opieka nad córką. Mając to na uwadze, Danuta Martyniuk przeprosiła synową za wszystkie złe słowa. Martyniukowie bardzo chcieliby mieć z wnuczką regularny kontakt.

Danuta Martyniuk zaprosiła synową. Chce spędzić Boże Narodzenie z wnuczką

Choć kryzys został częściowo zażegnany, nie jest pewne, czy relacje pomiędzy Martyniukami a Eweliną i jej rodziną uda się naprawić. Sama Danuta Martyniuk też nie jest tego pewna, co zdradzają jej obawy, którymi podzieliła się w rozmowie z "Na żywo". Ujawniła, że bardzo zależy jej na tym, by spędzić Boże Narodzenie z Laurą.

Nie ma nic dziwnego w tym, że chcielibyśmy być w święta z malutką i jedynakiem. Nie wiemy, czy tak będzie – powiedziała zmartwiona Danuta Martyniuk, cytowana przez "Na żywo".
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Obejrzyj także: Danuta Martyniuk chciałaby odebrać wnuczkę byłej synowej

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić