JM| 
aktualizacja 

Zdjęcie z półnagą kobietą. Daniel Martyniuk nie próżnuje po rozwodzie

39

Daniel Martyniuk miesiąc temu rozwiódł się ze swoją żoną. Syn Zenka nie próżnuje jednak ani przez chwilę. Wygląda na to, że już znalazł pocieszenie w ramionach dawnej miłości.

Zdjęcie z półnagą kobietą. Daniel Martyniuk nie próżnuje po rozwodzie
Daniel Martyniuk otwarcie dzieli się szczegółami ze swojego życia miłosnego (Instagram)

Syn Zenka Martyniuka od blisko 2 lat elektryzuje media nowinkami ze swojego życia prywatnego. Wtedy to poślubił 19-letnią Ewelinę, która była z nim w ciąży. Kilka miesięcy później, młody Martyniuk uciekł ze wspólnego mieszkania z żoną i oddał się imprezowemu życiu.

Daniel Martyniuk rozwiódł się z żoną. Będzie płacił alimenty

We wrześniu tego roku Daniel Martyniuk rozwiódł się z Eweliną Golczyńską. Bezrobotny mężczyzna będzie musiał płacić 3,2 tys. zł alimentów na córkę. Nie rozstali się w przyjaznej atmosferze.

Martyniuk junior wielokrotnie oczerniał Ewelinę i jej rodzinę w mediach społecznościowych. Zarzucał jej m. in. to, że żona nie potrafi ugotować mu obiadu. Choć kobieta nie wylewała swoich żali publicznie, dawała jednak sygnały, że nie podoba jej się widok ówczesnego męża z innymi paniami.

Młody Martyniuk znalazł pocieszenie w ramionach dawnej miłości?

Daniel Martyniuk od kilku miesięcy bywa widywany u boku Faustyny, swojej byłej dziewczyny. Jeszcze kilka tygodni temu zarzekał się, że są tylko znajomymi i zasięgał u niej jedynie porady prawnej. Wszystko wskazuje jednak na to, że para znowu jest razem.

W środku nocy 31-latek opublikował w relacji na Instagramie zdjęcie roznegliżowanej Faustyny. Podpisał je hasztagiem #mysweetheart (ang. moja kochana). Czyżby Daniel Martyniuk zaczął otwarcie dzielić się szczegółami swojego życia miłosnego?

Obejrzyj także: Daniel Martyniuk potwierdza odzyskanie rodowego pierścienia

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić