Dariusz Krupa zostanie ojcem. Syn Górniak będzie miał rodzeństwo

41

Allan Krupa nie ukrywa, że jego relacje z ojcem należą do tych skomplikowanych. Teraz media obiegła wiadomość, że Dariusz Krupa po raz kolejny zostanie ojcem. Czy syn Edyty Górniak ze względu na młodsze rodzeństwo odnowi kontakt z drugą częścią rodziny?

Dariusz Krupa zostanie ojcem. Syn Górniak będzie miał rodzeństwo
Dariusz Krupa, były mąż Edyty Górniak i zarazem ojciec jej jedynego syna, doczeka się kolejnego potomka. Co na to Allan? (AKPA, AKPA)

Po zwolnieniu z więzienia Dariusz Krupa podjął próbę ułożenia sobie życia na nowo. Mimo że jego małżeństwo z Edytą Górniak nie należało do udanych i skończyło się głośnym rozwodem, najwyraźniej nie stracił wiary w miłość.

Od pewnego czasu paparazzi coraz częściej widywali Dariusza Krupę w towarzystwie ciemnowłosej kobiety. Nietrudno było zauważyć, że łączyły go z nią nie tylko stosunki przyjacielskie. Teraz okazało się, że ich relacja jest na tyle zażyła, by zdecydowali się założyć rodzinę.

Dariusz Krupa zostanie ojcem. Z Allanem nie ma dobrych relacji

Jak informuje tygodnik "Życie na Gorąco", Dariusz Krupa i jego partnerka spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Nie wiadomo, ile i czy w ogóle posiada już pociech wybranka Krupy, za to on doczekał się już dwóch. Poza Allanem ma córkę Leę ze związku z modelką Izabelą Adamczyk.

Zobacz także: Zobacz też: Allan Krupa o szerzonych przez Górniak teoriach spiskowych

Czy Allan Krupa będzie chciał poznać młodszą siostrę lub młodszego brata? Syn Edyty Górniak nie ukrywa, że nie utrzymuje relacji z ojcem. Niebagatelny wpływ na rozluźnienie ich kontaktów miał pobyt Dariusza Krupy w więzieniu, gdzie trafił za przejechanie 63-latki na pasach – kobieta zmarła – w 2014 roku. Zignorował czerwone światło, a w aucie znaleziono kokainę.

Tak naprawdę nic w moim życiu nie wypływa z mojej relacji z ojcem. To już było, nic więcej nie będzie. Nie mam z nim kontaktu i nie będę miał – deklarował Allan Krupa w rozmowie z serwisem "Co za tydzień".
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić