Poinformowała o tym zrozpaczona żona. Nie żyje "Fiedas"

433

Zmarł Maciej Frelikowski, szerzej znany jako "Fiedas". O śmierci znanego bydgoskiego rapera, autora kultowego w Bydgoszczy utworu "To nie paradise", poinformowała na Facebooku jego żona.

Poinformowała o tym zrozpaczona żona. Nie żyje "Fiedas"
Nie żyje bydgoski raper Maciej Frelikowski (YouTube)

Śmierć rapera jest szokiem dla wszystkich. Jeszcze w niedzielę "Fiedas" wrzucił w mediach społecznościowych swoje zdjęcie z siłowni. "Nowy rok!!! Pierwsze poty za płoty" - napisał raper. We wtorek o jego śmierci poinformowała żona Lucyna Frelikowska.

Nigdy bym się nie spodziewała, że takie coś się wydarzy. Mój kochany mąż Fiedziu odszedł wczoraj na zawsze do krainy wiecznego szczęścia. Mam nadzieję, że nawijasz tam z aniołami Kochany, kocham Cię na zawsze, Twoja Baby Luu - napisała.

Maciej Frelikowski urodził się 9 lipca 1974 roku. Muzycznie zasłynął utworem "Musisz", dzięki któremu zajął trzecie miejsce w konkursie piosenki Polskiego Radia Białystok.

"To nie Paradise"

Potem Fiedas zyskał rozgłos po nagraniu utworu "To nie Paradise", w którym opowiadał o swoim życiu w rodzinnej Bydgoszczy. W 2019 ukazał się remake tego utworu.

Jego drugą wielką pasją była siłownia oraz kulturystyka. Brał udział w ogólnopolskich zawodach, na których odnosił sukcesy. Angażował się także w wiele lokalnych akcji charytatywnych.

Zobacz także: Fiedas - To Nie Paradise
Zobacz także: Profesor dobitnie o ekspertach TVP. "Ludzie-pieczątki"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić