Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Poinformowała o tym zrozpaczona żona. Nie żyje "Fiedas"

225
Podziel się:

Zmarł Maciej Frelikowski, szerzej znany jako "Fiedas". O śmierci znanego bydgoskiego rapera, autora kultowego w Bydgoszczy utworu "To nie paradise", poinformowała na Facebooku jego żona.

Poinformowała o tym zrozpaczona żona. Nie żyje "Fiedas"
Nie żyje bydgoski raper Maciej Frelikowski (YouTube)

Śmierć rapera jest szokiem dla wszystkich. Jeszcze w niedzielę "Fiedas" wrzucił w mediach społecznościowych swoje zdjęcie z siłowni. "Nowy rok!!! Pierwsze poty za płoty" - napisał raper. We wtorek o jego śmierci poinformowała żona Lucyna Frelikowska.

Nigdy bym się nie spodziewała, że takie coś się wydarzy. Mój kochany mąż Fiedziu odszedł wczoraj na zawsze do krainy wiecznego szczęścia. Mam nadzieję, że nawijasz tam z aniołami Kochany, kocham Cię na zawsze, Twoja Baby Luu - napisała.

Maciej Frelikowski urodził się 9 lipca 1974 roku. Muzycznie zasłynął utworem "Musisz", dzięki któremu zajął trzecie miejsce w konkursie piosenki Polskiego Radia Białystok.

"To nie Paradise"

Potem Fiedas zyskał rozgłos po nagraniu utworu "To nie Paradise", w którym opowiadał o swoim życiu w rodzinnej Bydgoszczy. W 2019 ukazał się remake tego utworu.

Jego drugą wielką pasją była siłownia oraz kulturystyka. Brał udział w ogólnopolskich zawodach, na których odnosił sukcesy. Angażował się także w wiele lokalnych akcji charytatywnych.

Zobacz także: Fiedas - To Nie Paradise
Zobacz także: Profesor dobitnie o ekspertach TVP. "Ludzie-pieczątki"
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(225)
Nana
3 miesiące temu
Takie wielki mięśniach a psycha słaba jak cieńki patyk. Jak musiał cierpieć skoro wybrał samobojstwo. Mial przeciez dla kogo zyc.
poinformowany...
4 miesiące temu
Mieć taką żonę to jak zarazić się hiv prędzej czy później piach podobno kochała a po trzech dniach oddała jego psa daleko do adopcji fajna miłość. Pieniążki z zrzutki przytuliła ale męża po chwili jak się targnął to nie odcięła może w szoku była albo się znudził .A najlepsze było to jak wezwała pomoc i ci przybyli zero reakcji tam wisi powiedziała wskazując na łazienkę .Teraz sprzedaje samochód mieszkanie i ucieka .Poinfo
Gagarin 3
4 miesiące temu
Fiedas jak by nie spotkał tak wyrachowanej zimnej osoby na swojej drodze to by żył .Zresztą co zrobiła z jego psem .
Kolega 40
5 miesięcy temu
Ja się szczepilem 3 dawki jak moja rodzina i znajomi Dodam ze jesteśmy inteligentni i trzymamy z mądrymi ludźmi Oczywiście słyszymy o osobach znajomych które się nie chcą szczepić. Niestety to głownie klasa robotnicza Wynika z tego jedno … głownie nie szczepieni i za pisem są osoby bez wykształcenia
Brandnew
5 miesięcy temu
Szpricen!! Szpricen!! 3,4 strzla - szpricen - bo wtedy mozna bedzie na silke isc ...
menson80
5 miesięcy temu
niema podanych pzyczyn zdonu
Nana
5 miesięcy temu
Co ma wspólnego kylturystyka z tym,ze sie powiesil. Dzien wczesniej na treningu , udany Sylwester i nagle ciao!!! Wspolczuje rodzinie
Ala
5 miesięcy temu
Powiesił się i napewno nie po szczepieniu.
RIP
5 miesięcy temu
Niby wolny raper a zaszczepił się,to przykre. Cóż pozostaje napisać RIP.
Stag
5 miesięcy temu
Szybciej działają te za...strz na ludzi o dużej aktywności fizycznej.
Pisiorek
5 miesięcy temu
Koksy zrobote zrobiły kondolencje dla zony
Bolo
5 miesięcy temu
Sterydy swoje robią
Rencista
5 miesięcy temu
Kolejny Raper nie żyje coś to oni mają wspólną chorobę albo zaoszczędzil na towarze i wcale nie taki znany.Co drugi to wydziarany raper a robić nie ma komu .
Czoskowski
5 miesięcy temu
Pierwsxy raz slysze.... chlopa szkoda
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić