Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Danuta Martyniuk dostała paczkę od synowej. Nie podobał mi się ten "kurier"

41
Podziel się

Wygląda na to, że echa rozwodu Daniela i Eweliny Martyniuków będą jeszcze rozbrzmiewać przez długi czas. Ostatnio dziewczyna zwróciła rzeczy, jakie otrzymała od rodziców byłego męża. To nie spodobało się Danucie Martyniuk.

Danuta Martyniuk dostała paczkę od synowej. Nie podobał mi się ten "kurier"
Podstawiony kurier odwiedził Martyniuków? (ONS)
bETpOqfF

Była żona Daniela postanowiła wysłać Martyniukom dużą paczkę. Do kartonu spakowała różne rzeczy, jakie od nich otrzymała. Danucie Martyniuk najbardziej zależało na tym, by odzyskać niezwykle cenny dla niej pierścionek zaręczynowy. To też znalazło się w przesyłce.

Miło, że Ewelina odesłała pierścionek. Należał jeszcze do mojej babci. Ma on dla mnie wartość sentymentalną. Od kilku pokoleń był przekazywany kobietom w mojej rodzinie… - mówi Danuta Martyniuk w rozmowie z "Super Expressem".
bETpOqfH

Zapewnia jednocześnie, że to, co dawała Ewelinie i Laurze, było ofiarowywane ze szczerego serca. Nie ukrywa, że sugestie, że było inaczej, bardzo ją bolą.

Danuta Martyniuk zaskoczona wizytą kuriera

Gdy kurier zapukał do drzwi domu Martyniuków, Danuta była bardzo zdziwiona. Jak relacjonuje, nie chciała, by Ewelina zwracała prezenty. Żona Zenka Martyniuka wyjawia w rozmowie z "SE", że dopiero po jakimś czasie zorientowała się, że przesyłki nie dostarczył "zwykły kurier, ale człowiek w towarzystwie oddalonego o kilkanaście metrów fotografa".

Ciekawostką jest, że Ewelina odesłała zużyte rzeczy, które już dawno dziecku nie są potrzebne, bo zwyczajnie z nich wyrosło, czyli niemowlęcy wózek, gondolka, a nawet drugi wózek, w którym Laura też już nie jeździ. Nie podobał mi się też ten „kurier”. Wyglądał na podstawionego człowieka. Może nawet to jakiś znajomy Golczyńskich. Nadawcą paczek była „Ewelina Golczyńska”, a z tego, co mi wiadomo, to jeszcze nie było sprawy dotyczącej zmiany nazwiska. Ona wciąż nazywa się Martyniuk - spostrzega Zenek, cytowany przez "SE".
bETpOqfN

Martyniukowie stawiają sprawę jasno. Jeżeli Ewelina nie odbierze od nich prezentów dla Laury, to rzeczy zostaną wydane potrzebującym rodzinom.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETpOqgi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(41)
Gość
rok temu
Jestem zbulwersowana komentarzem pana Zenka. Pomyliłam się co do niego.
Ta.
rok temu
Jaka sprawa o zmiane nazwiska? Nie ma czegoś takiego. Idziesz z aktem rozwodowym i zmieniasz. Na prawde widać ze im woda sodowa uderzyła do głowy i tylko o guwnoburze im chodzi.
nhdcfv
rok temu
"...Od kilku pokoleń był przekazywany kobietom w mojej rodzinie… - mówi Danuta ..." Z tego co widzimy,w tej rodzinie to chyba sierp i młot przekazują sobie przez pokolenia i nic wiecej ...
bETpOqgj
jagoda3483
rok temu
Nie podobał jej się kurier? Ha ha
gość
rok temu
ale dno!
Pii
rok temu
Cóż...i wyłazi słoma z butów ... Klasę albo się ma albo nie,tego akurat kupić się nie da
Taki sobie
rok temu
Komentarz p. Zenka " jak do tego doszło nie wiem.....
werty
rok temu
Ciężko patrzeć na parę M. "urodziwych inaczej" a media z uporem maniaka prezentują ich fotografie
Noe
rok temu
Naprawde nie ma innych tematow?
Maria
rok temu
Jakie jabłko taka skórka jaka matką taka corka-w tym wypadku synalek Danielek
loi;i
rok temu
nie ma dnia bym nie słyszał gdzieś wycia zenka. Już nawet radio nie włączam
666
rok temu
prostactwo aż wali po oczach,kultura osobista na poziomie bezdennym
gosc
rok temu
Co się dziwić że chce używać panieńskiego nazwiska. Po prostu nie chce nosić najbardziej obciachowego nazwiska w Polsce w tym momencie.A swoją drogą to po co wylewali na nią pomyje,po co ją obrażali i wypominali ile to prezentów dali,dali bo chcieli,po co to wypominać ?
bETpOqgb
Marcel
rok temu
Zmieniła nazwisko bo wstydzi się nosić ich nazwisko. Nie dziwię się. Widać normalna dziewczyna
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić