Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Leon Malinowski
|

Rodzice byłej żony Daniela Martyniuka przerwali milczenie. Cytują Czesława Niemena

40
Podziel się

Echa rozwodu Daniela i Eweliny Martyniuków absolutnie nie milkną. Co rusz pojawiają się nowe wątki w tej sprawie. Teraz coś od siebie dorzucili rodzice dziewczyny.

Rodzice byłej żony Daniela Martyniuka przerwali milczenie. Cytują Czesława Niemena
(Facebook)
bEUwURnp

Sprawa rozwodu Eweliny i Daniela Martyniuków stała się bardzo medialna. Wiele osób interesuje się tym wątkiem, głównie dlatego, że sami zainteresowani i ich bliscy zachowują się dość specyficznie.

Rozwód syna gwiazdy disco polo nie przebiegał w spokojnej atmosferze. Wręcz przeciwnie. W sądzie aż wrzało. Leciały wyzwiska i ostre docinki. Mocno udzielała się matka Daniela - Danuta Martyniuk.

bEUwURnr

Teraz przyszedł czas na ruch rodziców dziewczyny. Pani Bogumiła Golczyńska przyznała w rozmowie z WP Kobieta, że nie jest im łatwo.

Dziękujemy za wszystkie pozytywne artykuły, które się ukazały. Na dzień dzisiejszy nie chcemy tego wszystkiego komentować. Może uszykujemy jakieś oświadczenie i wtedy państwa poinformujemy - zaznaczyła.

Wymowny wpis rodziców Eweliny

W czwartek rodzice byłej już żony Daniela Martyniuka opublikowali bardzo wymowny wpis. Dodali odnośnik do nagrania piosenki "Dziwny jest ten świat" w wykonaniu Edyty Górniak (oryginał: Czesław Niemen). Bez wątpienia ma to związek z ostatnimi wydarzeniami.

bEUwURnx
Ewelinka i Laurka, kochamy Was bardzo mocno. Dziwny ten świat, świat ludzkich spraw, czasem aż wstyd przyznać się. A jednak często jest, że ktoś słowem złym zabija tak, jak nożem. Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim. Nie! Nie! Nie! Nie! Przyszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie... - tak brzmi wpis rodziców Eweliny.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUwURnS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(40)
Fuj
rok temu
Zenek żonę czas wymienić na nowszy model ile z tym żęchem będziesz jeździł??
Rh+
rok temu
Wielka kasa,.... Znika klasa! Disco polo na "scenie" i w życiu!
Ada
rok temu
Według mnie nie powinno się wtrącać do życia opini rodziców można je wziąść pod uwagę jeżeli dwoje dorosłych ludzi chciało wziąść ślub to według mnie ppwinni być świadomi swojego wyboru i proszę nie brać pod uwagę opini osób trzecich życie jak życie potrafi nie raz nam zafundować rozczarowanie ale drodzy komentujący,czytelnicy itp.jeżeli jest rozpad małżeństwa nie bierzcie pod uwagę teściòw czy rodzicòw tylko małżeństwo,które nie było na tyle przygotowane aby wspierać się nawzajem!
bEUwURnT
Lw62
rok temu
Oj Dana Dana,nie ma szatana..
gość
rok temu
Dopiero teraz wyszło jaka jest ta rodzina Martyniuków, Pani Danuto słoma z butów to Pani wychodzi a nie rodzinie Eweliny, oni są ludźmi wykształconymi i bardzo porządnymi. Brak klasy z Pani strony - wstyd
Ada
rok temu
Dorośli ludzie a tak się zachowują Panie Zenku a może żona i synuś maja za dobrze ,szkoda mi Pana pozdrawiam
Ala
rok temu
Zenek rozgon to towarzystwo bo będąc z Nimi mamy wrażenie że myślisz tak samo.
Ala
rok temu
No to Danka pojechała....Zenek madrzejszych nie było?????
Też mama
rok temu
Pani Danuto," niedaleko pada jabłko koło jabłoni"niestety w waszym przypadku to przysłowie się potwierdza🤣
BBB
rok temu
Uważam, że brudy pierze się 🤗 u siebie w domu a każdy kij ma dwa końce . Widzę , że tylko kasa się liczy a kultury brak WSTYD !!! KAŻDY MA SWOJE PROBLEMY I NIE MUSI O TYM WIEDZIEĆ CAŁY ŚWIAT . Już nie wspomnę o słownictwie co niektórych osób 😲
Czytelnicy
rok temu
Pani Ewelino oraz Szanowni Jej Rodzice. Życzymy Wam dużo zdrowia, wytrwałości, miłości. Państwa Wielka Postawa jest drogocenna. Może choć trochę powinna udzielić się Martyniuk owej i synowi jej. Oni nie dorośli Wam do pięt. Wkrótce będą tego żałować ale będzie za późno.
Matka polka
rok temu
A co to nas obchodzi to są prywatne sprawy tych obu rodzin
Obserwatorka
rok temu
Współczuję bardzo obu rodzinom -Ewelinie że tak została upokorzona, jej rodzicom że muszą na to patrzeć, Danucie i Zenkowi że chcą pomóc synowi ale wspierając go, zwłaszcza finansowo, tylko mu szkodzą i wybielają jego złe działania A NAWET samemu Danielowi że tak miota się w nałogu i ślepej wrogości. Najbardziej szkoda mi ich córeczki bo ona kocha oboje rodziców i na pewno nie rozumie co się dzieje, każde dziecko potrzebuje obojga rodziców. Dobrze wiem że Daniel tylko krzywdzi Laurę ale mam nadzieję że się zmieni pewnego dnia i będzie zasługiwał by być ojcem dla swojej córki. Rozpad każdej rodziny to ogromna tragedia a zwłaszcza dla dzieci. Nadszedł już czas, najwyższy czas nienawiść zniszczyć w sobie... Niech Bóg i Matka Boża czuwa nad nimi wszystkimi
bEUwURnL
Nikt
rok temu
Czasami mimo kasy słoma z butów będzie zawsze wychodziła
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić