Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Doda bezlitośnie o Siwiec. Poszło w pięty

25

Doda słynie ze swoich kontrowersyjnych odpowiedzi. Piosenkarka niejednokrotnie wyrażała głośno swoje opinie i nie jest jej straszne nawet to, że koledzy i koleżanki z show-biznesu mogą się na nią obrazić. Teraz dosadnie wyraziła swoje zdanie o Natalii Siwiec. Modelka nie będzie zachwycona.

Doda bezlitośnie o Siwiec. Poszło w pięty
Doda/Natalia Siwiec (AKPA)

Doda w ciągu swojej 20-letniej kariery zdążyła niejednokrotnie poważnie nabroić. Miała zarówno problemy z mężczyznami (spalanie ich rzeczy, rysowanie samochodów), jak i z koleżankami z show-biznesu również (jak np. szarpanina w toalecie z Agnieszką Szulim, obecnie Woźniak-Starak). Później nie szczędziła im również gorzkich słów.

Gwiazda mimo większych i mniejszych skandali, nadal jest sobą jednak - kobietą szczerą, niejednokrotnie do bólu w swoich osądach. Na pytania dziennikarzy odpowiada ochoczo i bez cienia zawahania.

Dogryzła Siwiec

Ostatnio Doda została zapytana przez portal "Pomponik", co sądzi o słynnym zdaniu Natalii Siwiec, że "narkotyki są dobre w dobrym towarzystwie i w dobrym otoczeniu, bo mają dobry wpływ na psychikę". Jak można się spodziewać, gwiazda nie gryzła się w język.

Biorąc pod uwagę jej psychikę, to ich wpływ możemy ocenić wszyscy razem wspólnie. Pozostawiam to do interpretacji - wypaliła prosto z mostu Doda.

Szykuje się kolejna medialna wojna? A może Natalia Siwiec wyjątkowo przymknie na to oko, bo wie, że Doda po prostu słynie z podobnych wypowiedzi.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić