aktualizacja 

Dominika Gwit w ciąży. Aktorka pokazała zdjęcie

44

Dominika Gwit-Dunaszewska spodziewa się dziecka! Aktorka przekazała wspaniałą wiadomość za pośrednictwem Instagrama. "Nasza radość nie zna granic" - napisała pod fotką z partnerem.

Dominika Gwit w ciąży. Aktorka pokazała zdjęcie
Dominika Gwit jest w ciąży (AKPA, Jacek Kurnikowski)

W środę Dominika Gwit wrzuciła do sieci migawkę, na której pozuje razem z mężem Wojciechem Dunaszewskim. Zdjęcie zostało wykonane w jednej z warszawskich klinik.

Spostrzegawczy szybko wyłapią, że Dominika trzyma w ręku wydruk USG. Jest to USG jej pierwszego dziecka! Celebrytka jest przeszczęśliwa z tego powodu.

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat - zaznaczyła Dominika.

34-latka postanowiła również podziękować klinice, która prowadzi jej ciążę. "Za kilka miesięcy będziemy we troje" - zaznaczyła Gwit pod wyjątkową fotografią.

Dominika Gwit wprost mówiła o planach

Dominika Gwit nigdy nie ukrywała, że chce zostać mamą. W 2018 roku, trzy miesiące po ślubie, udzieliła wywiadu "Vivie", podczas którego podzieliła się planami.

Oczywiście chcemy mieć dziecko i mam nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej. Na razie musimy ochłonąć po ślubie, podróży poślubnej i już zdążyliśmy wrócić do pracy. Należę do osób, które wszystko planują, gdy tylko mogą to zrobić. Więc jeśli chodzi o dziecko, to chcę najpierw przygotować się emocjonalnie, psychicznie i zawodowo i dopiero wtedy chcę zajść w ciążę. Mam nadzieję, że nie będę musiała czekać dziesięć lat, chciałabym szybciej - zaznaczała Gwit.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Dokument o Annie Przybylskiej w kinach. Aktorka żyje we wspomnieniach bliskich i fanów
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić