Dominika Tajner układa sobie życie na nowo. Wiemy więcej o jej chłopaku

4

Związek Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego to już absolutna historia. Teraz kobieta układa sobie życie na nowo. Ma nowego partnera i liczy na to, że właśnie on będzie "tym ostatnim".

Dominika Tajner układa sobie życie na nowo. Wiemy więcej o jej chłopaku
Na zdjęciu: Dominika Tajner (akpa)

Małżeństwo Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego oficjalnie zakończyło się w 2019 roku. Wówczas rozstali się po około siedmiu latach związku.

Po tym zdarzeniu Dominika rzadko się z kimś spotykała. Media nie donosiły o tym, by poważniej myślała o jakimś związku.

W końcu nastąpił jednak przełom. Przekazała, że widzi szansę na relację z osobą poznaną w internecie i rzeczywiście tak się stało. W styczniu Tajner ogłosiła, że ma chłopaka.

Teraz Dominika wyjawiła więcej na temat ukochanego. W rozmowie z JastrząbPost powiedziała, że mieszka na Cyprze.

Wybrańcem jest taki mężczyzna, z którym się znam trochę dłużej, jest troszkę ode mnie starszy. Bardzo jest dla mnie dobry i nie mieszka w Polsce. Teraz widujemy się głównie na kamerce, dlatego, że on mieszka na Cyprze i tam w ogóle był całkowity lockdown jeszcze niedawno. Wybieram się do niego, jeżeli oczywiście covid nas puści - przekazała.

Tajner ma nowego chłopaka. Zdradziła trochę szczegółów

Dominika Tajne zdradziła również, że wszystko zaczęło się od koleżeństwa. Później była przyjaźń, która przerodziła się w głębsze uczucie.

Ja myślę, że na końcu miłości chodzi o tę przyjaźń, o kolegowanie się i o to, żeby mieć o czym porozmawiać. Tak się wydarzyło w moim przypadku. Trzymaj kciuki, żeby to już był ten ostatni - dodała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić