Dorota Gardias podjęła decyzję. Wiemy, czy zrezygnuje z pracy w mediach

25

Dorota Gardias była jedną z uczestniczek programu "Mask Singer". Udział w show sprawił, że gwiazda TVN uwierzyła w swój talent wokalny i postanowiła nagrać piosenkę. Czy rozpocznie karierę muzyczną z prawdziwego zdarzenia? A może pozostanie to jedynie w sferze hobby? Już wiadomo!

Dorota Gardias podjęła decyzję. Wiemy, czy zrezygnuje z pracy w mediach
Dorota Gardias poświeci się pasji i zrezygnuje z pracy w mediach? (AKPA)

Dorota Gardias należy do plejady najjaśniejszych gwiazd TVN. W ostatnim czasie jednak jest coraz głośniej o jej talencie wokalnym i coraz bardziej regularnych występach, w tym m.in. w trakcie gali z okazji 25-lecia stacji.

Dorota Gardias zostanie zawodową piosenkarką?

Gwiazda TVN postanowiła pójść za ciosem i nagrała piosenkę. Fani Gardias zaczęli zastanawiać się, czy to oznacza, że wkrótce porzuci pracę prezenterki na rzecz skupienia się na rozwoju kariery muzycznej. W końcu ona sama postanowiła rozwiać wątpliwości w wywiadzie dla serwisu cozatydzien.tvn.pl.

Uwielbiam pracę w telewizji, naprawdę. Zwłaszcza w programach na żywo, zwłaszcza, jak jest jakaś interakcja, są inni prowadzący, jak można podyskutować, pożartować, kiedy są jakieś wyzwania, kiedy coś się ciekawego dzieje. W takich sytuacjach odnajduję się najlepiej – uspokoiła widzów Dorota Gardias.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Gardias też planuje własny pogrzeb: "Wielka impreza z moim zdjęciem"

Dorota Gardias nie kryje, że to Kuba Wojewódzki pomógł jej uwierzyć w talent wokalny i odważyć się "sięgnąć po więcej". Wyjaśniła, że ma za sobą już stworzenie demo i lada dzień wejdzie ze współpracownikami do studia nagraniowego. Nie kryła nadziei, że jeszcze w grudniu zdąży "zadebiutować" ze swoją pierwszą piosenką.

Po programie "Mask Singer", kiedy Kuba Wojewódzki tak mi posłodził i tak dodał wiatru w skrzydła, nabrałam odwagi. Uwierzyłam w siebie, jeśli chodzi o tę płaszczyznę i... mamy piosenkę. Mam już nagrane demo, za chwilę wchodzimy do studia i liczę na to, że w grudniu będziemy już ją mogli państwu zaprezentować – entuzjazmowała się Dorota Gardias, cytowana przez cozatydzien.tvn.pl.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić