Dramat córki Dr. Dre. Jest w desperacji. Szczere wyznanie

17

LaTanya Young, najstarsza córka Dr. Dre, wyznała, że jest osobą bezdomną i od jakiegoś czasu mieszka w aucie. Kobieta twierdzi, że nie miała kontaktu z ojcem od wielu lat. Ostatecznie postanowiła wziąć los we własne ręce i uruchomiła internetową zbiórkę.

Dramat córki Dr. Dre. Jest w desperacji. Szczere wyznanie
Córka Dr. Dre ma poważne problemy (Getty Images, Christopher Polk)

LaTanya Young jest najstarszą córką Dr. Dre. Gdy miała zaledwie 5 lat, weteran rapu rozstał się z jej matką Lisą Johnson. 38-letnia kobieta twierdzi, że minęło już 18 lat, odkąd ostatni raz widziała się ze swoim ojcem. Dodała, że jeszcze do niedawna mogła liczyć na wsparcie finansowe ze strony znanego producenta muzycznego, ale w pewnym momencie przestał jej pomagać.

Young ma czwórkę dzieci, które mieszkają u jej przyjaciół, a ona nocuje w samochodzie. Aktualnie pracuje jako monter w magazynie, gdzie zarabia 15 dol. na godzinę i ledwo wiąże koniec z końcem. Nie pomaga jej też fakt, że w ostatnim czasie mocno się zadłużyła.

Córka rapera znalazła jednak sposób, by wyjść z tych ciężkich tarapatów. 38-latka rozpoczęła internetową zbiórkę pieniędzy za pośrednictwem platformy GoFundMe, dzięki której chce zdobyć aż 50 tys. dol. LaTanya dodała, że nie miała innego wyboru, gdyż Dr. Dre odmówił jej pomocy finansowej. - Myślę, że zbiórki pieniędzy na GoFundMe są zdesperowanych osób w trudnej sytuacji życiowej, a ja kimś takim właśnie jestem - wyznała w rozmowie z Daily Mail.

Zobacz także: Młode gwiazdy, które poszły w ślady słynnych rodziców
Autor: KAS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić