Dramat Doroty Szelągowskiej. Jej córka jest poważnie chora

16

Dorota Szelągowska zdobyła się na osobiste wyznanie. Projektantka zdradziła, że jej córka urodziła się z wrodzoną wadą serca. W związku z tym sporo czasu spędza z nią w szpitalu.

Dramat Doroty Szelągowskiej. Jej córka jest poważnie chora
Dorota Szelągowska (YouTube)

Dorota Szelągowska cieszy się sporą popularnością. Jest uznawana za jedną z największych gwiazd TVN.

Jej programy poświęcane są remontowaniu, wykańczaniu i dekorowaniu wnętrz. Prowadzi takie formaty jak chociażby "Domowe rewolucje", "Totalne remonty Szelągowskiej" oraz "Dorota was urządzi".

Szelągowska ma też własne biuro projektowe. Ostatnio ze swoimi współpracownikami postanowiła wyremontować łazienkę w Klinice Kardiologii w Centrum Zdrowia Dziecka, o czym dowiadujemy się z jej Instagrama.

Kochani, mamy dla Was kolejną niespodziankę. W dniu dzisiejszym rozpoczął się generalny remont łazienki w Klinice Kardiologii. Ta niesamowita grupa ludzi stworzy łazienkę dostosowaną dla osób z niepełnosprawnościami. Dziękujemy - napisała.

Osobiste wyznanie Szelągowskiej

Ten projekt był dla niej bardzo ważny. To dlatego, że w Centrum Zdrowia Dziecka spędza sporo czasu, bo - jak wyznała - ma chorą córkę. Wanda urodziła się z wadą serca.

Jaram się jak pochodnia, ponieważ czekałam na ten dzień od paru miesięcy. Jadę do Centrum Zdrowia Dziecka, tym razem już nie jako mama pacjenta. Moja córka ma wadę serca, więc jakiś czas temu spędziłam tam trochę czasu. I to było bardzo trudne doświadczenie, ale też ubogacające. Każdy powinien raz na jakiś czas zderzyć się z tym, co jest najważniejsze - przekazała na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić