aktualizacja 

Dramat Doroty Wellman. "Napisałam testament"

845

Dorota Wellman przeszła COVID-19. Jak sama mówi, miała "trzy tygodnie wycięte z życia". Prezenterka przyznała nawet, że na wszelki wypadek napisała testament.

Dramat Doroty Wellman. "Napisałam testament"
Dorota Wellman przeszła koronawirusa. (akpa)

Dorota Wellman jakiś czas temu zniknęła z mediów. Jak się okazało, prowadząca "Dzień dobry TVN" przez kilka tygodni walczyła z koronawirusem. A nie było łatwo. Dziennikarka szczerze przyznała, że chorobą ją wycieńczyła. Wellman zdecydowała się nawet napisać testament.

Trzy tygodnie wycięte z życia. Walka o oddech. Długotrwałe konsekwencje. Przy najmniejszym wysiłku dyszę jak zboczeniec i mam kondycję staruszki po zawale. Nie będę tu uprawiać covidowego celebryctwa - napisała Dorota Wellman w felietonie dla "Wysokich Obcasów".

Prezenterka programu śniadaniowego podkreśla, że COVID-19 to straszna choroba. Przyznała, że szczególnie doskwierała jej samotność.

Wszystkim, którzy wątpią w istnienie COVID-u, mówię, że nawet najgorszemu wrogowi nie życzę, by zachorował. To choroba samotności: chorujesz sam i umierasz sam. I ta samotność najbardziej mnie przerażała. I niepewność. To nie przeziębienie, które przejdzie. Napisałam testament. Na wszelki wypadek - stwierdziła Wellman na łamach "Wysokich Obcasów".

Dorota Wellman znana z ostrego języka i teraz też wprost powiedziała, co myśli o całej sytuacji związanej z pandemią. W mocnych słowach oceniła pracę polskiego rządu. Prezenterka otwarcie mówi, że rządzący powinni stanąć przed sądem.

Pandemia jest sprawdzianem. Nie przeżyjemy jej bez innych ludzi. Praca i wysiłek personelu medycznego to codzienna, heroiczna walka. Nie wiem, jak Wam dziękować za pomoc. Brak mi słów. Na początku malowaliśmy im murale i rozwieszaliśmy na mieście dziękczynne plakaty. Teraz wieszamy na nich psy. Nie lekarze są tu winni. Winni siedzą w Sejmie. I to oni już kilkakrotnie ogłaszali koniec pandemii, bo tak im było wygodnie. Nie było żadnych planów. To nie są drobne błędy, Panie Premierze, to powód, żeby postawić Was przed sądem - podkreśla Wellman w "Wysokich Obcasach".
Zobacz także: Dorota Wellman: "Nie ukrywam wieku i zmarszczek"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić