aktualizacja 

Doda zdradziła, jakie ma plany na przyszłość. Tego nikt się nie spodziewał

26

Doda absolutnie nie lubi się nudzić. Ostatnio skończyła zdjęcia do filmu "Dziewczyny z Dubaju", a teraz myśli o nowym projekcie. Wyjawiła, że chce napisać książkę!

Doda zdradziła, jakie ma plany na przyszłość. Tego nikt się nie spodziewał
Doda zapowiada nowy projekt (akpa)

Doda wciąż cieszy się niemałą popularnością. Oczywiście największy rozgłos dała jej kariera w roli wokalistki. Na tym celebrytka nie chce jednak poprzestawać. Pragnie realizować się również na innych obszarach.

Niedawno skończyła zdjęcia do filmu "Dziewczyny z Dubaju". Później natomiast udała się na urlop do Turcji, by następnie wrócić do Polski i ponownie poświęcić się pracy.

Teraz wraca myślami do tego, co było w Cannes. Opublikowała zdjęcia, na których widać, jak wypoczywa w bikini w groszki.

Doda ma nowy pomysł. "Planuję kolejny wyjazd..."

Doda chce się sprawdzić w nowej roli. Za pośrednictwem Instagrama wyjawiła, że myśli o kolejnym wyjeździe, podczas którego chciałaby napisać książkę.

Niewiarygodne jak ten czas leci. Równo trzy miesiące temu skończyłam kręcić film. Ostatni klaps padł w Cannes. Przy okazji końca 2020 uzmysłowiłam sobie, że w trakcie 'pandemii' więcej podróżowałam samolotem i spędziłam czasu na planie za granicą niż w ciągu ostatnich 2 lat. Łącznie nie było mnie w Polsce przez prawie cztery miesiące i wiecie co? Już planuję kolejny wyjazd. BY NAPISAĆ KSIĄŻKĘ. Nie ma nic lepszego niż podróże na to szaleństwo, by zachować balans w głowie... - przekazała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić