Dziennikarz naśmiewa się z nowego związku Cichopek. Napisał specjalny wiersz

205

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili, że są razem. Ich wiadomość okazała się niemałą sensacją. Internet płonie, a wyznanie aktorki i prezentera jest szeroko komentowane również przez kolegów i koleżanki z branży. Michał Figurski nie mógł się oprzeć. Dziennikarz naśmiewa się z szumu wokół nowego związku Cichopek. Napisał wiersz!

Dziennikarz naśmiewa się z nowego związku Cichopek. Napisał specjalny wiersz
Dziennikarz naśmiewa się z nowego związku Cichopek. Napisał specjalny wiersz (AKPA, Instagram, AKPA, Katarzyna Cichopek)

Plotki o tym, że Katarzyna Cichopek jest w związku z Maciejem Kurzajewski pojawiły się równolegle z informacją o rozwodzie aktorki z tancerzem Marcinem Hakielem. Teraz para potwierdziła sensacyjne doniesienia. Post w mediach społecznościowych pojawił się w dniu 40-tych urodzin gwiazdy "M jak miłość". Okazuje się, że z tej okazji zakochani rozwodnicy wybrali się do... Izraela.

Wspólne wakacje ogłoszone w sieci sprawiły, że głos zabrała również była żona Macieja Kurzajewskiego. Skomentowała zdjęcie z nową partnerką komentatora sportowego, ostrzegając ją przed tym, że "kłamcy szybko się nie zmieniają". Napisała też uszczypliwie: - Kasiu, zapytaj Macieja, co zorganizował dla mnie, matki swoich dzieci, na moje 40. urodziny? Odpowiedź brzmi: NIC - czytamy pod wpisem Cichopek.

Media płoną, a internauci z zapartym tchem śledzą profile Hakiela, Cichopek, Smaszcz i Kurzajewskiego. Głos w sprawie najnowszych doniesień zabierają nie tylko fani gwiazd, ale również osoby znane z telewizji czy internetu. Wśród nich jest m.in. dziennikarz Michał Figurski, który postanowił ironicznie odnieść się do sensacji. Napisał... specjalny wiersz.

Dziennikarz naśmiewa się z nowego związku Cichopek. Napisał specjalny wiersz

Swoje dzieło Figurski zatytułował "Taniec z gwiazdami". Zaczął od słów: - Jesień zaczyna się mimozami, mydlaną operą i tańcem z gwiazdami / Ale tancerze zamiast fokstroty tańczą dziś sambę wątpliwej cnoty / Parkiet się trzęsie, pary zmieniają / Aktorka i tancerz już się rozstają - pisze Figurski.

W radosnej twórczości, dziennikarz określił Kurzajewskiego sportowcem, a jego byłą żonę zdruzgotaną prezenterką, która: - Bluzga i tupie, bo honor obdarty / Sportowiec już leży nad Morzem Martwym / Z aktorką co Rumbę z nim nową układa / A Tancerz z jakąś D oscypki zajada - brzmi dalsza treść wiersza.

Celem twórczości Figurskiego jest wyśmianie medialnego szumu, który odbywa się od kilku dni wokół życia prywatnego Cichopek i Kurzajewskiego. Jak pisze dziennikarz "krew się leje i pot przed widzami", po czym dodaje, że "nie było takiego tańca z gwiazdami". Całe dzieło dziennikarza można przeczytać poniżej.

"Jesień zaczyna się mimozami, mydlaną operą i tańcem z gwiazdami

Ale tancerze zamiast fokstroty tańczą dziś sambę wątpliwej cnoty

Parkiet się trzęsie, pary zmieniają

Aktorka i tancerz już się rozstają

On tańczy solo ona w manowcach,

lecz nie na długo, bo widzi sportowca,

który już rękę partnerki wypuścił

I idzie w tango na oczach tłuszczy

Był z prezenterką, tą zdruzgotaną,

że nie ma z kim teraz tańczyć Kankana

Bluzga i tupie, bo honor obdarty

Sportowiec już leży nad Morzem Martwym

Z aktorką co Rumbę z nim nową układa

A Tancerz z jakąś D. oscypki zajada

I w Tatrach chałupce zamiast quickstepa ćwiczy na nowych życia parkietach

I krew się leje i pot przed widzami

Nie było takiego tańca z gwiazdami

Gdzie drą się kostiumy, i psują fryzury

I włosy wyrywa i poci się jury

i straszne problemy mają z punktacją

Kto kogo tu zdradza z większą gracja,

Kto kryształową kulę otrzyma

Kto w nowej parze dlużej wytrzyma

Kto będzie gwiazdą nowej edycji

Kto klasy pozbawi wbrew erudycji

I z całej tej rewii ruski morał jeden mosz

Tam gdzie tańcujesz, tam nie jebiosz"

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Marcin Hakiel złamał obietnicę złożoną Katarzynie Cichiopek
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić