Dziwna deklaracja Kossakowskiego. Po rozstaniu wszystko się zmieniło

21

Przemysław Kossakowski to prowadzący nowy program TVN "Projekt Cupid". Na ekranie towarzyszyć mu będzie Barbara Kurdej-Szatan. W najnowszym wywiadzie zdradził, że ma pewien problem. Chodzi o uczucia, a przyczyn dopatruje się w "ostatnich wydarzeniach".

Dziwna deklaracja Kossakowskiego. Po rozstaniu wszystko się zmieniło
Przemysław Kossakowski szczerze o uczuciach (AKPA)

Przemysław Kossakowski i Barbara Kurdej-Szatan to para prowadzących "Projekt Cupid". To program randkowy dla ludzi z niepełnosprawnościami. Gwiazdor TVN miał okazję towarzyszyć już osobom z zespołem Downa podczas serii "Down the road. Zespół w trasie". Jest jednak jedna rzecz, co do której ma pewne opory.

Jak wyznał w najnowszym wywiadzie, ma problemy z mówieniem o uczuciach. W rozmowie z serwisem "Co za tydzień" Przemek Kossakowski, jak sam przyznał, złożył "dziwną deklarację":

Nie wiem, czy to jest kwestia wieku, czy ostatnich wydarzeń, ale mam jakiś kłopot... Niesamowite, ja wiem, że to jest dziwna deklaracja, jak na człowieka, który prowadzi program o miłości, ale ja mam jakiś kłopot z mówieniem o tym. Wydaje mi się, że może ja powinienem się zgłosić do takiego programu - przyznał prowadzący "Projekt Cupid".

Kossakowski nawiązał do "ostatnich wydarzeń". Wiele wskazuje na to, że miał na myśli rozstanie z Martyną Wojciechowską. Przypomnijmy, że para była małżeństwem zaledwie przez kilka miesięcy, a ich rozwód był na ustach całej Polski. Fani nie mogli uwierzyć, że tak z pozoru dobrane małżeństwo tak szybko się skończyło.

Były mąż Wojciechowskiej starał się nie komentować sprawy. Do dziś nie wyjawił, co konkretnie zaważyło na jego decyzji o odejściu. Niedawno ogłosił jednak, że w księgarniach ukaże się jego autobiografia. Nie zdradził, czy wspomni tam o Martynie. Fani wiążą z tym wielkie nadzieje.

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić