Antonina Jazińska| 
aktualizacja 

Edyta Górniak kontra inne gwiazdy. Narobiła sobie przeciwników

93

Kontrowersyjne opinie Edyty Górniak nt. pandemii koronawirusa wzbudziły niesmak w środowisku show-biznesowym. Swoimi wypowiedziami wielu osobom podpadła. Gwiazdy postanowiły skomentować jej zachowanie i nie przebierały w słowach.

Edyta Górniak kontra inne gwiazdy. Narobiła sobie przeciwników
Edyta Górniak szerzyła teorie spiskowe nt. pandemii (ONS)

Edyta Górniak ostatnio głosiła, że w tzw. szpitalach covidowych jako pacjenci leżą tak naprawdę statyści, a za pandemię odpowiedzialny jest Bill Gates, któremu zależy na zmniejszeniu populacji Ziemi. Sama nazywa koronasceptyków "świetlistymi osobami".

Jej zachowania nie można przemilczeć, oburzyło wiele osób ze środowiska medycznego i gwiazd show-biznesu.

Zobacz też: Prof. Andrzej Matyja o postawie Edyty Górniak: "Jej wiedza zatrzymała się na poziomie starożytności"

Magda Gessler w nocy zamieściła zdjęcie piosenkarki na swoim Instagramie. "Fałszujesz, koleżanko!" - napisała. Dodała wymowny hashtag #ignorantka.

Z kolei Mariola Bojarska-Ferenc była oszołomiona wypowiedziami Górniak. - Wszystkich koronasceptyków zapraszam do szpitali, by zobaczyli, jak naprawdę wygląda pandemia, żeby chociaż przez jeden dzień zaopiekowali się chorymi. Naprawdę nie życzę pani Edycie, żeby przeszła wirusa. To jest straszny obciach, co pani Edyta opowiada - powiedziała dla "Faktu".

Fiolka Najdenowicz i Karolina Korwin-Piotrowska użyły mocniejszych słów, żeby wyrazić swoje rozczarowanie postawą piosenkarki. Ich zdaniem należy całkowicie omijać Górniak, nie spierać się z nią, bo to nie ma sensu. "Swoimi wypowiedziami naraziła życie i zdrowie setek tysięcy ludzi" - oceniła Najdenowicz.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić