Anna Ryta| 
aktualizacja 

Górniak nie wierzy w koronawirusa. Znów zażartowała z pandemii

100

Wbrew doniesieniom mediów i statystykom sanepidu o kolejnych rekordach zachorowań na COVID-19 Edyta Górniak wciąż podważa istnienie epidemii. Tym razem zrobiła to za pomocą mema.

Górniak nie wierzy w koronawirusa. Znów zażartowała z pandemii
Edyta Górniak jest tzw. koronasceptyczną (ONS)

Jeśli chodzi o kwestie światopoglądowe, Edyta Górniak już od dawna płynie pod prąd. Piosenkarka negatywnie wypowiada się o szczepionkach, podważając ich bezpieczeństwo, jest zwolenniczką medycyny naturalnej, a od czasu wybuchu epidemii koronawirusa zaprzecza jej istnieniu. Należy do grona tej części społeczeństwa, która pandemię nazywa plandemią, podkreślając, że jest to zaplanowana przez wielkich tego świata akcja zastraszania społeczeństwa.

Artystka nie jest w swoich poglądach odosobniona. Podobnie jak ona myślą też takie gwiazdy m.in. Tomasz Karolak, Viola Kołakowska czy Ivan Komarenko. O ile jednak Kołakowska prezentuje spiskowe historie na InstaStories, Edyta Górniak głosi swoją "prawdę" za pomocą wymownych memów.

Najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

Niedawno Edyta Górniak znów zadrwiła z pandemii koronawirusa, publikując w mediach społecznościowych wymowne zdjęcie. "Ludzie co roku na jesień chorują, a tylko w tym zaczęli ich liczyć" - można przeczytać na zdjęciu, które nawiązuje do liczby chorych na COVID-19. Najwyraźniej statystyki zgonów też nie robią na piosenkarce wrażenia, a to, co przeraża większość, Górniak najwyraźniej śmieszy.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić