Edyta Górniak zapytana o święta. "W ogóle nie dotknę"

58

Podczas rozmowy z "Faktem" Edyta Górniak mówiła o tegorocznych święta Bożego Narodzenia. Jakie są plany wokalistki i czy będzie przygotowywać tradycyjne potrawy? Gwiazda udzieliła wymownej odpowiedzi.

Edyta Górniak zapytana o święta. "W ogóle nie dotknę"
Edyta Górniak (Licencjodawca, AKPA)

Edyta Górniak zdecydowała, że święta Bożego Narodzenia spędzi w polskich górach. Przekonało ją choćby to, że tamtejsza społeczność bardzo celebruje ten magiczny czas. I nie chodzi wyłącznie o uroczystą kolację.

Górale bardzo czczą to święto. Jest większy ukłon w stronę święta Chrystusa, bo to jest święto Jezusa, a nie kulinarne, niekomercyjne. I tak naprawdę na przestrzeni lat te święta odkrywałam za każdym razem - przekazała w rozmowie z "Faktem".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Słowa celebrytów o Kościele. "Masowy problem apostazji nieformalnej"

Święta nie zawsze były dla niej radosne. Celebrytka podkreśliła, że cierpiała choćby wtedy, gdy rozstawała się z Dariuszem Krupą, ojcem swojego syna.

Czasem to były święta trudne, bo kiedy się rozwodziłam, [...] to są takie najtrudniejsze święta, najsmutniejsze lub gdy ktoś po prostu odchodzi z bliskich osób - dodała.

Edyta Górniak nie będzie tego robić

Przed świętami Edyta Górniak została również zapytana o przygotowanie świątecznych potraw. W odpowiedzi wyznała, że brzydzi ją dotykanie surowego mięsa, więc tego nie robi.

W ogóle nie dotknę mięsa jakiegokolwiek. Żadnej ryby, nic. Jak Alan był mały i czasami mu robiłam kotleciki, to miałam problem z dotknięciem kurczaczka. Takie mięso ze zmarłego zwierzęcia. My się nauczyliśmy mówić surowe, a tak naprawdę to jest część istoty, która miała serce, oczy, duszę. Zawsze mam z tym problem - zaznaczyła Edyta.

Przy okazji przygotowań do świąt zawsze stroni więc od gotowania. - Nigdy nie zrobiłam żadnej potrawy. Ani jednej. Ja się od zawsze zajmowałam dekorowaniem domu, dekorowaniem stołu i muzyką, muzyczną oprawą w czasie świąt i tym, żeby nie zabrakło Słowa Bożego. Zajmowałam się tą częścią duchową, ale też świąteczno-artystyczną - podsumowała.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić